HOAX NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH KU PRESUNOM VOJENSKEJ TECHNIKY

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

HOAX NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH KU PRESUNOM VOJENSKEJ TECHNIKY

V uplynulých dňoch (od 15. apríla) sa na sociálnych sieťach objavili fotografie vojenskej techniky s popisom, že vojská z Nitry smerujú na ukrajinskú hranicu. Toto tvrdenie razantne odmietame!

➡️ Áno ide o našu techniku, o presune ktorej sme však ako každý týždeň, tak aj tento informovali na webe MO SR, sociálnych sieťach a informáciu sme poslali aj do médií. Nič netajíme, tieto informácie sú voľne dostupné a včas uverejňované.

Ide o presun našich vojakov z protilietadlovej raketovej brigády spolu s technikou na domáce cvičenie na Lešti – ktorý bol riadne plánovaný a je nevyhnutný pre budovanie spôsobilosti našich vojakov. Žiaden presun na Ukrajinu!

Prosím šíriteľov týchto nepravdivých správ aby si dobre rozmysleli svoje konanie, ktoré je minimálne nemorálne voči ostatným! Strašiť a klamať verejnosť je tou najľahšou cestou ako smerovať verejnú mienku záujmom niektorých osôb alebo skupín.

Prosím, overujte si fakty, sledujte relevantné zdroje a nezdieľajte bez overenia automaticky všetko, čo sa zdá byť zaručenou pravdou.

Zdroj: FB

- Inzercia -
  1. Banderovci vedia bojovať či nie? Žoldnierov zo Slovenska nepotrebujú.Jedine špinanavy Tiso keď vstane z mŕtvich ten im pôjde pomôcť ako za Hitlera.

  2. “Strašiť a klamať verejnosť je tou najľahšou cestou ako smerovať verejnú mienku záujmom niektorých osôb alebo skupín.”

    Mal by sa pozriet do zrkadla a zajst k maserovi, aby zistil stav chrbtovej kosti.

  3. Dajte si Astrazenecu! A vy by ste sa dali zaočkovať Astrazenecou? Ja už som si dal Pfizer. To nie je minimálne nemorálne voči ostatným?

  4. jasne, ze ide o HOAX. V hentej technike by do vojny isli iba prislusnici jednotiek šinpú tokubecu kógeki tai.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články