HOAX NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH KU PRESUNOM VOJENSKEJ TECHNIKY

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

HOAX NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH KU PRESUNOM VOJENSKEJ TECHNIKY

V uplynulých dňoch (od 15. apríla) sa na sociálnych sieťach objavili fotografie vojenskej techniky s popisom, že vojská z Nitry smerujú na ukrajinskú hranicu. Toto tvrdenie razantne odmietame!

➡️ Áno ide o našu techniku, o presune ktorej sme však ako každý týždeň, tak aj tento informovali na webe MO SR, sociálnych sieťach a informáciu sme poslali aj do médií. Nič netajíme, tieto informácie sú voľne dostupné a včas uverejňované.

Ide o presun našich vojakov z protilietadlovej raketovej brigády spolu s technikou na domáce cvičenie na Lešti – ktorý bol riadne plánovaný a je nevyhnutný pre budovanie spôsobilosti našich vojakov. Žiaden presun na Ukrajinu!

Prosím šíriteľov týchto nepravdivých správ aby si dobre rozmysleli svoje konanie, ktoré je minimálne nemorálne voči ostatným! Strašiť a klamať verejnosť je tou najľahšou cestou ako smerovať verejnú mienku záujmom niektorých osôb alebo skupín.

Prosím, overujte si fakty, sledujte relevantné zdroje a nezdieľajte bez overenia automaticky všetko, čo sa zdá byť zaručenou pravdou.

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Banderovci vedia bojovať či nie? Žoldnierov zo Slovenska nepotrebujú.Jedine špinanavy Tiso keď vstane z mŕtvich ten im pôjde pomôcť ako za Hitlera.

  2. „Strašiť a klamať verejnosť je tou najľahšou cestou ako smerovať verejnú mienku záujmom niektorých osôb alebo skupín.“

    Mal by sa pozriet do zrkadla a zajst k maserovi, aby zistil stav chrbtovej kosti.

  3. Dajte si Astrazenecu! A vy by ste sa dali zaočkovať Astrazenecou? Ja už som si dal Pfizer. To nie je minimálne nemorálne voči ostatným?

  4. jasne, ze ide o HOAX. V hentej technike by do vojny isli iba prislusnici jednotiek šinpú tokubecu kógeki tai.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články