Desivý prípad týrania: 4 malé deti prežili peklo na zemi, ubližovali im vlastní starí rodičia

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM|  Štyri maloleté deti boli uznesením Okresného súdu v Kežmarku od leta 2019 dočasne zverené do starostlivosti Centra pre deti a rodiny. Občasne navštevovali miesto svojho trvalého bydliska, kde sa o nich „starali“ ich starí rodičia.

O starostlivosti ako takej, však nemožno hovoriť. Päťdesiatštyriroční starí rodičia počas pobytu detí u nich doma spôsobovali svojim štyrom vnúčatám (2011, 2013, 2015, 2016) ukrutné psychické a fyzické utrpenie.

Obaja v stave opitosti im viackrát odopierali jedlo, vulgárne medzi sebou a na nich nadávali, bili ich po rôznych častiach tela (rukami, nohami, alebo varechou), dedo do nich hádzal aj kamene. Viackrát im spôsobili popáleniny na rôznych častiach tela, navádzali ich na pitie alkoholických nápojov a fajčenie cigariet.

Tieto ohavnosti vystupňovali počas pobytu maloletých v ich domácnosti v období posledných zimných prázdnin, kedy po návrate od starých rodičov do Centra pre deti a rodiny prišli deti s rôznymi popáleninami, pľuzgiermi a ranami z mnohopočetných popálenín na rôznych častiach ich tiel.

Kežmarský vyšetrovateľ v prípade vzniesol obvinenie mužovi a žene (obaja ročník 1966) za zločin týranie blízkej osoby a zverenej osoby. Obvinení sú stíhaní na slobode, ak sa im vina preukáže, zákon stanovuje pre páchateľov tohto zločinu trest odňatia slobody na sedem až pätnásť rokov.

 

 

 

- Inzercia -
  1. Kedy bude článok o sereďských tuleňoch čo jedia mladé šteniatka ? Je kinu nich zle

  2. 7-5 rokov ? Za toto ? Doživotie na tvrdo. Za drogy 20 rokov a za týranie 5-7 kde to kurva žijeme že za predaj niečoho ideš na tvrdo a za ublíženie na pár rokov

  3. Napíšte mi kto to bol zajebem ich a radšej ja si odsedím 7-5 rokov za vraždu ako ich nechať len 7-5 rokov v base

  4. Môjmu 6r. vnukovi keby niekto ublížil, ho zajebem a zakopem, zmrda…ako toto môže babka s dedkom dokázať?? Ved tie detičky vždy hľadajú u starých rodičov skôr útočisko…a u zmrdov sa dočkajú týrania! Presne ako píšete… Zavrieť a nepustit…a zodrat ruky v kameňolome až po lakte!!! Fuj do hajzlu, ale som sa nasral!!!

  5. Zákon-to tu na Slovensku také príjebane zákony mame len, na opak sveta.. Niekedy pochybujem o tých čo tie zákony schvaľovaní. Ony asi pozabíjali niekoho keď len taký mierny trest. Pokapat by som nechala takých ľudí. Tu sa riešia drogy že dostal 15 rokov a za ublíženie 7..A kde sme to aby bolo ubliženie menej ako pojebana droga?

  6. zákon stanovuje pre páchateľov tohto zločinu trest odňatia slobody na sedem až pätnásť rokov.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články