Vyše 1500 dávok perníka, 110 marišky, éčko a pištol. Takúto “nálož” našli policajti u 2 mužov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Galantskí kriminalisti zadržali pri drogovej razii dvoch mužov a jednu ženu.

 

Policajti zakročili v stredu podvečer, na poľnej ceste neďaleko vodnej nádrže Kráľová. Pri akcii zadržali dvoch mužov, 38 ročného Pavla, 30 ročného Roba a 18 ročnú mladú ženu. Policajti ju po vykonaní potrebných úkonov prepustili na slobodu. Nepoučiteľný Róbert, ktorý už bol v minulosti za drogovú trestnú činnosť právoplatne odsúdený, pri sebe prechovával igelitové vrecko so zelenou sušinou. Podľa expertov išlo o marihuanu, z ktorej by sa dalo vyrobiť 110 jednorazových dávok. Pavol policajtom vydal umelohmotné vrecko a dózy s bielou a hnedou kryštalickou látkou, digitálne váhy, oranžové tabletky a iné predmety.

 

Znalecké skúmanie potvrdilo, že išlo o pervitín a 3 dávky extázy. Zo zaisteného množstva by sa dalo vyrobiť minimálne 1590 dávok pika. Okrem drog mal muž v aute aj strelnú zbraň. V súvislosti s ňou policajti začali trestné stíhanie pre podozrenie z prečinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami.

 

Vyšetrovateľ oboch mužov obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Za uvedený skutok im hrozí trest odňatia slobody až na 15 rokov. Obaja muži sú stíhaní väzobne.

 

- Inzercia -
  1. Galantský policajti smiešne však zakrývajú svoju prácu aby chránili galantskych dílerov ale už sa veľa spomína kajucnikmi operativcov z ga príde sa na vsetko

  2. na cigánov nikto nemá,chovajú svoje kone,ktoré si to odsedá,a cigáne sa točá dál.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články