Magická aura amerických vojakov pokračuje. Žena poslala “dôstojníkovi Markovi” neuveriteľných 60 000 Eur

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM|  Pred dvoma dňami sme písali žene z Bratislavy, ktorá sa stala obeťou “amerického vojaka” a prišla o viac ako 5000,- Eur.

Niekedy si poviete, že takým rozprávkam nemôže snáď nikto naletieť, ale žiaľ, stále sa nájdu ľudia, ktorí uveria a prídu tak aj o celoživotné úspory. Podvodníci si pozrú váš profil a vedia presne vyhodnotiť, čím vás zaujať, čo vám písať, čím vás zaujať.

Polícia Bratislavský kraj sa aktuálne zaoberá prípadom, kde 57-ročnú ženu kontaktoval prostredníctvom sociálnej siete neznámy muž, vystupujúci pod menom Mark Crowley, vydávajúci sa za amerického dôstojníka, na misii v Afganistane.

Svojej obeti nahovoril, že jej pošle balík, s neupresneným obsahom, ale má to jeden háčik. Je potrebné zaplatiť clo.

Aby to celé do seba zapadalo, poškodenej prišla správa z inej mailovej adresy, ktorá mala zrejme za úlohu vzbudiť dojem, že všetko do seba zapadá. Príbeh bol zrejme pre obeť „amerického dôstojníka“ natoľko dôveryhodný, že sa mu podarilo od poškodenej vylákať prevod peňazí a dokonca viackrát a v rôznych nemalých sumách.

Ich virtuálny „vzťah“ neskôr prerástol do takej miery, že fiktívny „vojak“ začal svoju obeť vydierať a žiadať čoraz väčšie sumy. Celkovo pripravil ženu o viac ako 60 000,-€!

- Inzercia -
  1. Ak zena anonymnej osobe cez net posle svoje eroticke foto s viditelnou tvarou, je tupanou a volebne pravo v jej rukach je nebezpecenstvom pre celu spolocnost.

    Ak zena posle 10 Euro, mala by byt zbavena svojpravnosti.

    Komentar k takejto chudere je mrhanim casu…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články