Boli to dni, keď mi do správ chodili vyhrážky smrťou a na facebookových stránkach sa moja fotka zdieľala s vulgárnymi komentármi na mňa, ale žiaľ aj na moju rodinu.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
TRAGÉDIA JE UZAVRENÁ
Pamätám sa, ako som si na začiatku januára dovolil tvrdiť, že zrovnávanie samovraždy obvineného Lučanského s brutálnou vraždou novinára, ktorý bojoval proti korupcii a jeho snúbenice, je vrchol cynizmu.
Z Milana Lučanského, obvineného z korupcie, (pričom odvtedy svedectvá len pribudli), sa stal svätec, martýr a nevinná obeť krvilačného Matoviča a Kolíkovej.
Boli to dni, keď mi do správ chodili vyhrážky smrťou a na facebookových stránkach sa moja fotka zdieľala s vulgárnymi komentármi na mňa, ale žiaľ aj na moju rodinu. Pričom tí istí, nemali problém vyvŕšiť sa aj na pani Kušnírovej. Toľko k #allforMilan.
Všetko preto, lebo som si dovolil povedať pravdu, ktorú dnes, potvrdila nezávislá komisia.
To boli reči a konšpirácie o “matovičovim smrtiacom komande”, o “Vražde”, o “Nevinnej obeti Matoviča, či Lipšica”. Fico z dovolenky v Karibiku, spolu s jeho dvorným konšpirátorom Blahom, chceli rozpútať revolúciu a spolu s pochybnými “analytikmi” tieto konšpirácie a bludy pomáhali šíriť. Politický kalkul.
Nič také sa ale nepreukázalo a dnes je väčšina z nich, okrem tých najtvrdších konšpirátorov, ticho.
Nečakám, že sa ospravedlnia väzenskej stráži. Oni a ich rodiny si prešli skutočným peklom.
Som ale rád, že pravda nakoniec zvíťazila.
Zdroj: FB
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. opakovaná lož sa tiež stáva pravdou. Žiaľ, máme vrcholných politikov, ktorí denno denne zavádzajú, klamú a ak sa verejnosť dozvie že klamali, tak sa cítia urazení a napádajú všetkych našich odborníkov, vedcov, opozičných politikov a nevynechajú ani pani prezidentku.

    Som ale rád, že pravda nakoniec zvíťazi.

  2. Ste proste chudáci,všetci Vám ubližujú,a pritom Vy bojujete za právo a pravdu.!!!!choďte s tým,viete kam,

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články