Prvá tohtoročná brigáda Tenisového klubu Sereď

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

TK Sereď / 14 APR 2021 /  Pred štartom novej tenisovej sezóny je každoročne potrebná úprava vonkajších antukových dvorcov. Aj túto sobotu sa dobrovoľníci a sympatizanti z občianskeho združenia Tenisový klub Sereď znovu stretli aby pripravili antukové dvorce a celý tenisový areál na novú letnú sezónu.

Z dôvodu stavebných úprav mestského futbalového štadiónu, ktorý je v tesnej blízkosti tenisových dvorcov boli tohtoročné práce náročnejšie. Dobrovoľníci museli k dvorcom pripraviť nový prístupový chodník. Ďalšie práce pokračovali na miestach, kde bola potrebná ručná úprava pôvodnej antuky. Práce spočívali s odoberaním, zarovnaním a valcovaním. Pôvodná vrstva antuky sa upravovala hrabľami, zametala a polievala. Počas úpravy dvorcov boli upravené a zapracované aj všetky dvorcové čiary. Ďalšie dobrovoľnícke práce budú pokračovať počas najbližších víkendov, kedy sa plánuje použiť aj vibračný valec. Plánuje sa aj oprava poškodeného oplotenia a náhradná výsadba zelene.

Všetkým dobrovoľníkom, ktorí sa zúčastnili jarnej brigády a prišli nás aj počas tejto náročnej situácie podporiť patrí obrovská vďaka.
Pre aktuálny núdzový stav spôsobený vírusovým ochorením Covid-19 budú tenisové dvorce pre verejnosť otvorené až po postupnom uvoľňovaní opatrení povoľujúcich športovanie na vonkajších otvorených priestoroch. Tenisový klub Sereď bude aj tento rok poskytovať čo najvyššiu možnú bezpečnosť a ochranu zdravia pri športovej činnosti, prostredníctvom zakúpených dezinfekčných prostriedkov a ochranných pomôcok. Klub bude dodržiavať všetky vyhlásené opatrenia Ministerstva zdravotníctva SR a usmernenia Úradu verejného zdravotníctva.

 

 

zdroj: seredskenovinky.sk

- Inzercia -
  1. Tie tenisové kurty a tá opacha časomiera preboha ostanu na peknom novom štadione……….

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články