Prečo majú Slovenky slabosť len na amerických vojakov?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Bratislavčanka prišla o tisíce Eur

Bratislavskí policajti vyšetrujú podvod, ku ktorému došlo v rámci internetovej komunikácie.
Poškodená 69-ročná Bratislavčanka bola oslovená prostredníctvom sociálnej siete osobou, ktorá sa vydávala za amerického generála slúžiaceho v Afganistane.
Osoba so ženou nadviazala rozhovor, v rámci ktorej si získala priazeň poškodenej. Z dôvodu zaslania balíka s obsahom finančnej hotovosti vo výške niekoľkých miliónov dolárov, požiadal ženu, aby zaplatila prepravné náklady za balík.

Žena bohužiaľ súhlasila a prostredníctvom bankového prevodu odoslala na neznámy účet sumu vo výške 5. 500,- €. Neznáma osoba následne požadovala od ženy ďalšie finančné prostriedky, s čím už ale žena nesúhlasila a podala v tejto súvislosti trestné oznámenie na príslušnom policajnom oddelení.

RADA POLÍCIE
O podvodoch s americkými vojakmi či doktormi, ktorí nadväzujú kontakt s osamelými ženami a následne žiadajú zaslanie peňazí sme už písali x-krát na našej stránke Hoaxy a podvody – Polícia SR.

Ak vám napíše na sociálnej sieti, alebo do emailu neznáma osoba, väčšinou s legendou zahraničného vojaka, lekára a podobne a žiada od vás peniaze alebo osobné údaje, na takéto správy nikdy NEODPOVEDAJTE a profil aj email VYMAŽTE.

Foto: ilustračná

zdroj: Polícia SR

- Inzercia -
 1. Slovenky majú slabosť na US vojakov,lebo many many many…

  Pre menej znalých : many sú peniaze…

 2. 👍 presne to som chcel aj ja povedať. Ešte dodám že Slovenky sú hrde keď ich naprcá zahraničný plemeňák! Maminky ich za to pochvália

 3. A ešte ste dievčatá zabudli na bankovu kartu treba dat číslo a heslo Ešte ste ich zabudli upozorniť na toto Keď im chcete posielať čísla aj na vianočnej pohľadnice sú čísla nejaké

 4. Keď už tak,tak ozaj len niektoré Slovenky,veľa ich nebude,ale každá taká,ktorá náleti na takých podvodnikov,je si sama vinovata,

 5. je mnohokrát nevyspitateľná.
  Túžba za lepším, krajším a šťastnejším životom podľa vysnívaného obrázku, je silnejšia ako logika. Potom zistí…
  Áno, nájdu sa aj také, ktoré majú pokladničku medzi palcami o nejakých pár čísel vyššie… Potom posielajú fotky, ako si k*rv* žijú. Ano ano, len, dokedy bude spokojná? Father, unknown.

 6. Bude spokojna pokial buduuuu mani potom uz takzvana laska vypcha a ide sa hladat dalsi koreň🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 7. Zvláštny prejav lásky, pýtať peniaze. To jej nedocvaklo? Ale zbytočne sa nad tým zamýšľať, pretože prečo by to podvodníci neskúšali, keď sa im darí? Ale hlúpemu rozum nedáš. Musí to zažiť na vlastnej koži.

 8. Ja viem,poniektorým sa chce z toho grcať ale akosi im to nejde. Tu je návod :
  zohnite sa nad záchodovú misu a strčte si do hrdla dva prsty. Druhou rukou si strčte dva prsty do zadku.
  Ak to nepomohlo,vymeňte si prsty a uvidíte ten výsledok ! 🙂

 9. Ja hľadám mladého chalana z obecného družstva čo kravy dojí a bude sa vedieť o mňa postarať! Na oplátku podojím ja teba 😂

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články