Policajti stiahli z obehu 500 dávok pika

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Kriminalisti z Dunajskej Stredy zadržali dílera. V jeho aute našli veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou.

Sobotný výjazd sa pre 30 ročného muža skončil v obci Dolný Bar. Policajti ho na jeho aute BMW 5ER REIHE zastavili priamo uprostred cesty. Následne, pri prehliadke auta, kriminalisti zaistili čiernu tašku. Ukrýval ju v priehradke vo vodičových dverách. V nej našli okrem zatavených striekačiek, plastovej nádoby a sklenenej fajky, aj igelitové vrecko s obsahom neznámej bielej látky. Následne ju zaslali na expertízu do Bratislavy. Skúmaním sa potvrdilo, že ide o pervitín. Z daného množstva by sa dalo vyrobiť najmenej 500 jednorazových dávok drogy. Policajti muža na mieste zadržali a eskortovali na policajné oddelenie.

Krajský vyšetrovateľ obvinil Olivera z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi. Zároveň podal návrh na jeho väzobné stíhanie, s ktorým súd súhlasil. Za drogovú činnosť hrozí mužovi trest odňatia slobody až na 15 rokov.

 

- Inzercia -
  1. Zase tie vyjebané negerské svine! Dokedy ich tu budeme trpieť?!
    Skurvení nakazení negri- robiť to nebude, len s drogami kšeftovať!
    Skapte všetci jak vás je!
    SKAPTE!!!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články