Parkovisko Lidl vyčistené od vrakov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Aj dnes Mestská polícia v Seredi pokračovala v odťahovaní vrakov. Ďalšie odstránené z parkoviska nákupného centra Lidl.

– – –

Mestská polícia začala s realizáciou odťahov starých vozidiel – vrakov z verejných priestranstiev ešte v roku 2020. Odťah sa realizuje v spolupráci s firmou Autovrakovisko s.r.o. Bernolákovo, ktorá spĺňa všetky potrebné legislatívne podmienky na odťah, uloženie a likvidáciu starých vozidiel. Pred samotným odťahom sú majitelia vozidiel 2x vyzvaní na odstránenie, ak ak tak neurobia, Mestská polícia pristupuje k odťahu.

 

zdroj: Mestská polícia Sereď Fb

- Inzercia -
 1. To bolo urcite toho tak strasne opaleneho co byva za lidlom a ma 150+kg. Pekna praca len tak dalej

 2. On není opálený ,,,ON JE ŽIVOČÍCH TULEŇOVEC S PRASATOM SKRIŽENÝ ,,,,,, PRASOMROŽ !!! 🐽🐽🐽🐽🦖🐷🐷🐷🐷🐷🐖🐖🐖🐖🦛🦛🦛🦛🦛🦛🦛🦛

 3. K nahrade by som im napocital aj cas, ktory bol vynalozeny prislusnikom MsP pocas vykonu prace. Aj ked by mnohi namietali ze tam len stal. Za odtah by som napocital kazdy cent a kazdu minutu. Preco by to malo platit mesto z podielovych, vasich dani, ked to moze majitel vraku. Nema lóve? Exekucia.

 4. Ty si nejaký moc spravodlivý. Ten policajt keby nebol tam, tak by bol inde. A to by si komu zas účtoval?

 5. ano. bol by inde a venoval by sa prevencii, ci dohladu…za plat z mestskej kasy.

  ty nevies rozlisit dve rozne veci?
  venoval sa cinnosti, ktora je podla mojho nazoru, uz okrajova k jeho sluzobnej povinnosti. asistancia ci sucinnost pri odstranovani vraku a tu cinnost musi niekto zaplatit. teda, majitel vraku.
  co je na tom zlozite? preco by to vsetko malo platit mesto z TVOJICH dani a nie priestupca za svoje pohodlie? ved bol dva krat vyzvany. ci nie?

 6. Buď taký dobrý a nepoučuj ma čo viem alebo neviem rozlíšiť. To je len tvoj názor, že to považuješ za okrajovú činnosť. Názor laika, ktorú si len niečo myslí.

 7. Dobre tak si dám poradiť od odborníka. Napíš každú jednu činnosť mestského policajta a pridaj k tomu ktorá má byť platená z mestskej kasy a ktorá inak a kým. Ak to nenapíšeš, tak si len táraj a gágaj. Čakám.

 8. Vieš, nie je hlúpe ak niečo nevieš a opýtaš sa. Hlúposť je zostať sprostým. Pýtaj sa, aby si nebol tým druhým. Začni napríklad zákonom – Zákon č. 564/1991 Zb.

 9. Vrak by sa mal dať zošrotovať prípadne dať do dražby z čoho by sa čiastočne zaplatili náklady

 10. Mimochodom, v zákone č. 564/1991 Zb. nie je zmienka o tom, ktorá činnosť policajta sa má ako financovať. Vyhol si sa otázke, ale nečudujem sa. Si v úzkych. Zato si si neodpustil niečo o hlúpych. Typické pre prípad, keď nie je argument.

 11. cakas, ze za teba napisem 211ku, aby ty si to mal informacie rovno do huby?
  Fesak, seriem na teba aj bez argumentov. Chces to vediet? Zisti si to. Ja som napisal nazor, ze za odvoz srotu by som majitelovi napocital kazdy cent. A ak si ti to nepaci, mozes to uhradit zo svojho.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články