Mestské povrchy 7

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Peter Sabo / 13 APR 2021 /  Za tieto povrchy zodpovedá mesto Sereď.

Bez komentára…

 

zdroj: seredskenovinky.sk

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Úžasne odvedená práca! Koľko si vyinkasovali za takto odvedenú prácu a kto ju prevzal, a kto takúto úžasnú prácu zaplatil? Mal by ju zaplatiť z vlastného vrecka. Alebo takúto prácu by prevzal a zaplatil aj doma?

 2. Pod iným článkom (Pokládka zemného káblového vedenia na Pekárskej ulici v Seredi) I. Tóthová informuje o priebehu a zabezpečení opráv chodníkov na Pekarskej. Trochu si všímam aj také zdanlivo nepodstatné informácie, ako aj v citovanom článku. ZsVS sa zaviazala že opraví cestu po pokládke vodárenského hadwéru na vlastné náklady. Inak tomu nebude ani v tomto prípade, len financovať to bude ZsDistribučná (veď tá rozbije chodníky). A koľko chodníkov opravil T-com v rámci pokládky optickej siete ? A koľko to stálo mesto? Ale s výsledkami sa bude chváliť primátor. Veď sa blížia komunálne voľby.

 3. Pekárska bola pýcha radných pánov, ale po zafľakovaní LUKYSTAVOM to je jedna katastrofa. To takto majú vyzerať cesty v centre mesta ? Nehovorím už o cyklotrase vybudovanej v Seredi a Dolnej strede. Neporovnateľné !!! Kvalita odvedených prác 4- .

 4. Ja stále nechápem prečo sa nemôže robiť všetko na jednej ulici naraz. Prečo jeden rok kanalizácia, ďalší rok optika, za pár mesiacov plyn, potom elektrika, a flakujeme a flakujeme. Proste katastrofa ala Sereď.

 5. Keby sa Tomčányi aspoň trochu zaujímal o mesto a nie o svoje kšefty a nemusel žehliť svoje prúsery mesto by určite vyzeralo ináč

 6. A do tých domov a obchodných prevádzok na Pekarskej sa máme ako dostať? Toto mesto aj s vedením čistá katastrofa.

 7. Čo tam po roztrepaných chodníkoch a cestách…Nech si bedač porozbíja huby.
  Radní ešte musia za ten rok niečo stihnut pre seba.
  Čo sme zvolili to máme.
  Este parčik v centre stihol rozbehnuť pán Vranovič inak neviem.

 8. Dúfam, že aspoň ten makadam po okrajoch cesty zlikvidujú a spoja to normálne s cestou ako sa to robí inde. Aj ten makadam pod hokejkou je taký slovenský unikát v centre mesta, to som nikde inde nevidel

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články