Zásah seredských a galantských hasičov: Cyklista narazil do stĺpa

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM| Dňa 10.4.2021 o 17.39 hod. bola na tiesňovú linku okoloidúcim účastníkom nahlásená vo Veľkej Mači pred rodinným domom, dopravná nehoda cyklistu (muž), ktorý z nezistených príčin narazil do stĺpa, je pri vedomí a silne krváca z hlavy.

Na miesto bola vyslaná hasičská jednotka z Okresného riaditeľstva hasičského a záchranného zboru v Galante z Hasičskej stanice Sereď, ktorá po príjazde na miesto udalosti poskytla zranenej osobe predlekársku prvú pomoc, zabezpečila miesto udalosti a vykonala súčinnosť Záchrannej zdravotnej službe, ktorá zranenú osobu transportovala do zdravotníckeho zariadenia.

- Inzercia -
 1. Ja mám na to dve vysvetlenia:
  1. pánko navštívil miestne vendegló a mal nakúpené ampéry. Preto videl dvojmo.
  2.Išla okolo neskutočne pekná žena a on sa po nej obzeral…

 2. A niektorí si dokonca myslia, že sú vtipni,ked vtipkuju na úkor niekoho, komu sa stala nehoda. Daniel a spol. , keby som vedel kto ste, osobne vám idem jednu streliť. Vám by to však nepomohlo. Nuly.

 3. Ľudia vy ste len arogantné hovädá, takto písať, že vás hanba neprefacká! Takto si robiť srandu z nešťastia!!!

 4. Anonym Anonym a ešte dvaja Anonymovia ste úbožiaci keď už … ale škoda písať ! A vás dvoch posledných mala mater prefackať aby ste sa zobudili !

 5. Správaj sa slušne ty teleso…
  V článku neni objasnené čo sa dotyčnému stalo: či mal príhodu, pozeral do mobilu, cukrovkársky šok alebo bol pod parou… ak to bolo to posledné okolnosti ho poučili…

 6. ak to bol..ak to bol.. práve preto, že článok neupresňuje dôvody nehody a ani jej následky ( teda treba brať do úvahy všetky následky, aj ten najhorší), je vrcholom arogancie a primitivizmu niektorých diskutujúcich, že si dovolia zabávať sa na účet človeka, ktorý mal nehodu a zajvne sa zranil. Zaujimáve je, že dokážeš sucitiť s primitívmi , ktorých titulujem, ale s poškodeným ktorému sa partička primitívov vysmieva, sucitiť nedokážeš.

 7. Na vine nemusel byt cyklista. To ako v seredi stara pani spadla do strany na bycikli pretoze ju vytlacila soferka, ktora ani nezastavila a isla dalej akoby nic

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články