Podarená rodinka za volantom. Najskôr 16 ročný syn, potom opitý otec

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Hlohoveckí policajti v nedeľu riešili v priebehu jednej hodiny dvakrát to isté auto.

Krátko po 11:00 h, policajná hliadka zastavila medzi obcami Horné a Dolné Otrokovce auto Škoda Felícia, ktorého posádka nebola pripútaná bezpečnostnými pásmi. Pri kontrole zistili, že za volantom sedí iba 16 ročný chlapec a na mieste spolujazdca sedel jeho opitý otec. Dôvodom ich jazdy malo byť to, že si otec potreboval ísť nakúpiť do susednej obce. Mladistvého vodiča podrobili dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Vzhľadom na svoj vek, chlapec nemal vodičské oprávnenie, preto ho policajti riešili za priestupok a ďalšiu jazdu mu zakázali. O necelú hodinu zbadali to isté auto, ako ide krížom krážom po ceste v obci Horné Otrokovce. Tento krát bol vodičom 43 ročný otec. Kostrbatá jazda sa vysvetlila dychovou skúškou, pri ktorej nafúkal viac ako 2,5 promile. Policajti ho ihneď zadržali a eskortovali na policajné oddelenie.

 

Polícia ho riešila v tzv. superrýchlom konaní pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V zmysle zákona hrozí za jazdu pod vplyvom alkoholu trest odňatia slobody až na 1 rok.

- Inzercia -
  1. Neviem prečo používajú “až” na jeden rok, ako keby bol odsúdený na doživotie, alebo trest smrti. Na jeden rok, to je strašný trest, že treba používať slovo “až”.

  2. Použité slovo,, az” na 1 rok, je určite myslené ironicky. Dovod: zodpovedný je foter, je na šrot, dohliada a nabáda syna na kriminalitu, a opakovane porušuje zákon jazdou, takýto idioti preto zaslúžia,, od 3 rokov vyššie.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články