Veľkonočný zajac priamo v čepenskej prírode

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď  / Ako iste viete zajac je jedným zo symbolov jari a Veľkej noci. Počas týchto sviatkov je väčšina z nás zvyknutých iba na takých, ktorí sú súčasťou interiérovej výzdoby v našich bytoch.

No takéhoto v nadrozmernej veľkosti môžete nájsť iba v Hornom Čepeni blízko pri vysadenej Lipovej aleji. Takto pekne ho vystrojil spolu aj so šibákom pán Štefan Bardiovský, ktorý je majiteľom pozemku, kde majú možnosť sa ísť všetci poprechádzať. Minulý rok tu osadil aj lavičku s výhľadom na Váh. Takže popri oddychu a posedení na lavičke sa môžete so zajacom aj vyfotiť.

Pán Bardiovský, vďaka za výborný nápad, je to skvelá atrakcia pre malých aj veľkých 🙂

Fotografie popri prechádzke vyhotovil a poslal nám čitateľ Tomáš. Ďakujeme.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Kde je to presne? V texte sa spomína Horný Čepeň, vyrytý nápis na lavičke hovorí o Strednom…

  2. Vidieť, že niektorým ľuďom záleží na tom, aby sa ľudia cítili príjemne. Vďaka za ich inšpiráciu, vhodnú nasledovania.

  3. Dakujeme pán Stefan za kus vyrubaných stromov a kríkov ktoré Vám vadili..nebudem sa rozpisovat…aspon že je tam zajác a lavička…

  4. Mali by Ste vedieť že lavička je v Strednom čepeni a nie Hornom veď aj rameno je Strednočepeňské to len popletení rybári nevedia kde sú akde majú revír, pretože vHornom Čepeni Váh Neexistuje. Takisto sa píše o kaplnke Seredskom kalendári že kaplnka vDolnomčepeni a pritom je to odjakživa v Strednom vDolnomčepeni je kaplnka oproti domu dôchocov anie kaplnka Nanebovzatia panny Márie ktorá je v strednomčepeni Ďakujem za pochopenie aj redkcii Foreko.

  5. A vy pani redaktorka,alebo kto ste už vdruhom článku o lavičke píšete o lavičke vHornomčepeni hoci nápis na lavičke jasne hovorí Strednýčepeň zbytočne zavádzate a mýlite ľudí. Druhý krát sa presveďčte, kde sa nachádzate ačo píšete. A zapametajte si, že čepene sú tri Dolný , Stredný a Hornný. A keď už spomínate Štefana Bardiovského tak ten je zo Stredného Čepeňa.

  6. Ja sa len pýtam sama seba, dokedy takáto pohoda vydrží. Lebo ľudská zloba a hlúposť skoro vždy vyhráva…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články