Tipujem že ten bobor to dnes na “Kolene” do zákazu vychádzania stihne

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Tipujem že ten bobor to dnes na “Kolene” do zákazu vychádzania stihne🤣
Foto: Miro Mierny
- Inzercia -
  1. tak toto je velka skoda,bobor je rozhodne skodny zivocich a mal by sa tvrdo eliminovat,inak budu rieky a jazera bez stromov.

  2. V čepeni pri ramene je dobrý bobor rad radom dotyčny pán reže a vysekáva..toho treba troška by bolo dobre preveriť…

  3. Pokial je to na jeho pozemku tak preco by nemohol nieco vyrezat, vysekat alebo vysadiť. Co uz tu chcete rozkazovat niekomu co moze a nemoze robit na svojich pozemkoch? Ja som len zvedavy kto bude niest zodpovednost ked ten obzraty strom od bobra na niekoho jebne. Ako v Nitre na toho chlapca.

  4. pre anonym,mne je luto hlavne tych stromov co su urcite starsie ako mi a urcite uzitocnejsie produkciou kyslika ako bobor.
    clovek je urcite problemom prirody aj ked je jej sucastou,tiez mozeme polemizovat otazkou ci si s premnozenim takych potkanov priroda poradi,tiez by ich clovek nemal likvidvat chemickou cestou,len preto,ze maju neprijemny vzhlad.preco potkana deratizujeme a to ani nenici stromy a taky bobor spichne 60rocny strom za tyzden a este je aj chraneny?

  5. Bobor je zvieratko, a človek je kokot, a ešte ze vraj v Boha verí. Ako môže kokot veriť v Boha keď ničí prírodu ktorá ho živí.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články