Informácie k zápisu do 1. ročníka pre šk. r. 2021/2022

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

 

V súlade s Vyhláškou  MŠ SR č.320/2008 Zb. o základnej škole a Zákonom č. 245/2008 Zb. o výchove a vzdelávaní v znení neskorších predpisov riaditeľ školy oznamuje rodičom, že zápis do 1. ročníka CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi na školský rok 2021/2022 sa uskutoční z dôvodu mimoriadnej situácie nasledovne:

Elektronickým spôsobom – vyplnením elektronickej prihlášky Elektronická prihláška – zápis do 1. ročníka vrátane príloh, Dotazník žiaka a Čestné prehlásenie rodiča v termíne od 1.4. 2021 do 22.4. 2021. Elektronickú prihlášku nájdete na stránke školy czssered.edupage.org 

Pre tých, ktorí nemajú možnosť elektronického prihlásenia Prevzatím potrebných tlačív (Prihláška, Dotazník a Čestné prehlásenie) na vrátnici školy v termíne od 7.4. 2021 do 22.4. 2021 od 8.00 do 15.30 hod

V oboch prípadoch (elektronické prihlasovanie aj prevzatie tlačív) je potrebné v dňoch 23.4. 2021 (piatok) od 14.00 do 18.00 a 24.4.2021 (sobota) od 9.00 do 12.00 priniesť na CZŠ vytlačenú e – prihlášku, dotazník a čestné prehlásenie / resp. prevzaté potrebné tlačivá podpísané oboma zákonnými zástupcami a zároveň predložiť doklady na overenie (občiansky preukaz, rodný list dieťaťa).

V prípade, že nevyužijete vyššie uvedené spôsoby prihlasovania dieťaťa na štúdium na našej škole, môžete tak urobiť osobne v dňoch zápisu 23.4. 2021 (piatok) od 14.00 do 18.00 a 24.4.2021 (sobota) od 9.00 do 12.00. K overeniu budete potrebovať občiansky preukaz a rodný list dieťaťa, vyžadujeme podpisy oboch zákonných zástupcov uvedených v rodnom liste dieťaťa.

Vzhľadom na epidemickú situáciu preferujeme podávanie elektronických prihlášok.

Pokiaľ to pandemická situácia dovolí, prebehne zápis detí aj osobne. Pri zachovaní hygienicko-epidemických opatrení sa uskutoční na pozvanie školy za prítomnosti zákonného zástupcu a dieťaťa v budove školy v termíne po 1.máji 2021. Prezentačné stretnutia sa uskutočnia v časovom harmonograme na základe podaných prihlášok, o ktorom Vás budeme včas informovať.

 

Ing. Monika Kroláková

riaditeľka školy

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Dobri den vam prajem chcem sa spýtať mam taky problém moja dcerka ma 6 rokov a chcem ju zapísať do školy vobec mi nechodila do škôlky

  2. S účinnosťou od 1. septembra 2021 je pre každé dieťa, ktoré dosiahne päť rokov veku do 31. augusta, ktorý predchádza začiatku školského roka, od ktorého bude dieťa plniť povinnú školskú dochádzku v základnej škole, je predprimárne vzdelávanie povinné.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články