Upozornenie: Množia sa pokusy o predbiehanie pri očkovaní

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

MZ SR |MM|  S ľútosťou musíme upozorniť na to, že sa množia prípady, kedy sa občania neoprávnene registrujú na očkovanie vo fáze 1, ktorá je určená najmä pre zdravotníckych pracovníkov a ľudí, ktorí poskytujú starostlivosť o pacientov alebo ohrozené skupiny.

Prosíme záujemcov, aby sa registrovali len v prípade, že patria do tejto skupiny, a aby boli súčinní vo vakcinačnom centre a po vyzvaní preukázali doklad o zamestnaní.

V prípade, že sa záujemcovia o očkovanie, ktorí sa zaregistrovali cez 1. fázu, nevedia vo vakcinačnom centre preukázať potvrdenie o zamestnaní (alebo pracovnou zmluvou, služobným preukazom), nebudú môcť byť zaočkovaní.

Nutnosť preukázať sa dokladom o zamestnaní je pre záujemcov z fázy 1 zdôraznená aj po dokončení registrácie na stránke: www.korona.gov.sk.

- Inzercia -
 1. nesmiete to tak propagovať a nebudú sa predbiehať, ale keď média vaše vakcíny reklamujú ako “Úsmev” či očkovanie je “Hudba” nuž čo ľudia sú presvedčení, že keď sa zaočkujú nebudú musieť chodiť do divadla stačí si dať pichnúť jednu dávku a môžu sa pri nekonečnom lokdawne kultúrne vyžiť aj doma

 2. Cisto pragmaticky a evolucne.

  Ockovat 20-65r
  Cim skor umoznit tejto skupine obyvatelov pracovat / podnikat / studovat.

  Ockovat ekononicky neproduktivnych ludi je mozno z vasho pohladu humanne a eticke lebo su zranitelni…ale z evolucneho hladiska nemaju co uz ponuknut, chranit 80+ v DSSkach je neekonomicke a len a len ludske.

  Pre toto vymiera europska populacie, lebo chceme zit 100rokov zvysujeme vek do dochodku a tym mladym eliminujeme pracovne pozicie prestarnutou pracovnou silou ktora odchadza do dochodku pozdejsie a pozdejsie…

  Evolucne svorka vzdy slabych, chorych a postihnutych vyradi aby sa neoslabovala dalsie generacie…

  Vyhynieme na svoju ludskosť.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

Predchádzajúci článokKrajina skládok
Ďalší článokJeruzalem a Betlehem pred 10 rokmi…
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články