Musíme si ale pamätať najmä to, ako rýchlo sa nádej ľudí na zmenu k lepšiemu premení na rozčarovanie.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Dnešné menovanie vlády vedenej premiérom Eduardom Hegerom nevnímam ako koniec sebareflexie, ale práve naopak, ako jej začiatok. Do ďalšieho pôsobenia súčasnej koalície si berieme so sebou bremeno v podobe naštrbenej dôvery občanov z predchádzajúceho obdobia. Dôveru nezískame späť automaticky dnešným dňom, ale len tak, že budeme vládnuť inak ako doteraz a robiť to, čo zlepší život na Slovensku 🇸🇰.
Je správne, že chceme pozerať dopredu a zabudnúť na animozity a nevraživosť. Musíme si ale pamätať najmä to, ako rýchlo sa nádej ľudí na zmenu k lepšiemu premení na rozčarovanie. Toto si treba pripomínať vždy, keď sa dostaneme do zložitých situácií a vecných sporov. Tie určite prídu, ale práve vtedy musíme myslieť na občanov a nie na to, kto vyhral v tom či onom spore. Bez kompromisov to nepôjde.
Pandémiu spoločne porazíme. Vládny program je dobrý. Aj ja chcem v mojej oblasti prispieť k tomu, aby sme ho naplnili, za seba pre to urobím maximum. Zároveň prosím slovenských občanov, aby dali dnes vymenovanej vláde a koalícii štyroch strán, ktoré dostali silný mandát v minuloročných parlamentných voľbách, druhú šancu.
Zdroj: FB
- Inzercia -
 1. Prečo Vám neverím…druhá šanca,potom bude tretia a tak dalej až do r.2024..už aj v švajčiarských novinách píšu o trápnom divadielku…máte pravdu,že ste dostali silný mandát,ale nie na to,aby ste sa vo vládnej koalícii navzájom osierali,nadávali si..jedine,čo Vás spojuje su miliony eur,ktore máte pod palcom..

 2. Chcel som sa pýtať.
  Zbytočne.
  Vieme kam smeruje niektoré médium.

  No nedá mi.
  Prečo sa tu nepíše o koalícii tak, ako sa píše o opozícii?
  Prečo nie je reakcia na výrok vševediaceho všemohúcneho všudebýlka politika, citujem: “Nakoniec na to všetci doplatíme tak tým, že sa tu budeme mordovať s covidom ešte do roku 2030. …” Osobne to považujem za šírenie poplašnej správy, ako konšatovanie.
  Prečo ak politik povie, že sa vzdáva vedenia rezortu a na druhý deň sa z toho “vyspí”, je znova menovaný ako minister toho istého rezortu? Pani prezidentka ho mala, a každého jedného kopnúť do prdele a nie byť ešte rada, že sa niektorí zmrdi vrátili na stoličky akoby sa nič nestalo. Už sa ani nepýtam na názor zahraničných vyjadrení k “našej” súčasnej politike.
  Toto je šialený cirkus. Žiaľ, voliči sa nechali oklamať.
  Už len dúfam, že vytriezvejú a pri ďalších voľbách budú triezvo rozmýšľať, či si zvolíme vládu bláznov a budeme pod jej vedením ako národ považovaný za opice, alebo sa vyberieme cestou skutočnej demokracie, riadnej sociálnej politike a politickej disciplíne ktorou za niekoľko desačročí napravíme, pretože títo za rok pohnojili všetko čo mohli.

 3. Prečo? – tušim aj ty si dostal manuál čo máš písať. Používaš rovnaké frázy a slovné spojenia ako tvoj vodca. Skús napísať nejakú súvislú vetu z tvojej vlastnej hlavy, inak si iba obyčajná ovca a trol.

 4. Nepotrebujem manuál. Ak sú slovné spojenia takmer zhodné, znamená to, že máme rovnaký názor. Tým, že nieco dám to citátu, tak je to z hlavy niekoho iného. Skús pochopiť aj to, že dokážem napísať aj súvislú vetu z mojej hlavy. Mám ju normálnu, ľudskú a mozog s pomerne dobrým počtom závitov. Skús sa pozrieť do zrkadla, či sa nepodobáš na nejakú Matoovcu, ktorú niekto nazýva opica. Ovca s hlavou opice. …to by som ťa chcel vidieť 🙂

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články