Policajti expresne zadržali 3 osoby. Vydieraním si zarobili na väzbu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Dunajskej Stredy objasnili zločin vydierania, ktorý spáchali dve ženy spolu s jedným mužom. O dve hodiny od nahlásenia skutku, už všetci traja sedeli v cele policajného zaistenia.

V piatok, v skorých ranných hodinách, si 18 ročný muž dohodol stretnutie s 24 ročnou Sabrinou. Po tom, ako k nemu nastúpila do auta, sa presunuli na parkovisko pri Kračanskej ceste v Dunajskej Strede. Po chvíli k autu pristúpil 28 ročný Roman aj s 20 ročnou Silviou. Roman držal v ruke polmetrovú palicu, s ktorou sa na poškodeného zahnal a vyhrážal sa mu bitkou. Tvrdil, že Sabrina je jeho tehotná žena, čo nebola pravda, a pokiaľ nechce problémy, nech mu zaplatí. Medzitým Sabrina zobrala z auta mobil, 10 eur a z kufra zvukovú techniku v hodnote 500 eur. Tú si prevzala Silvia a odišla preč. Pod hrozbou bitky mladík nasadol aj s Romanom a Sabrinou do auta a smerovali k najbližšiemu bankomatu. Po približne 2 km auto náhle odstavil, vyskočil a utiekol domov, odkiaľ zalarmoval políciu. K autu sa vrátil už aj s privolanou hliadkou, vo vnútri našli jeho mobilný telefón. Policajti na základe osobnej a miestnej znalosti hneď vedeli, o ktorú Sabrinu sa jedná. Našli ju v byte na Kračanskej ceste aj s komplickou Silviou. Obe zadržali a previezli na policajné oddelenie. Následne sa vrátili na miesto činu, kde po krátkom šetrení našli odcudzenú techniku pri betónovom múre. Chvíľu na to stotožnili aj posledného páchateľa a po zadržaní ho eskortovali do cely.

Vyšetrovateľ obvinil dve ženy a muža zo zločinu vydierania spolupáchateľstvom. Sú stíhaní väzobne a za spáchaný skutok im hrozí až 10 ročný pobyt vo väzení. Nájdenú techniku po vykonaní potrebných úkonov vrátia pôvodnému majiteľovi.

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články