Online webinár – Školská pripravenosť

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ Jana Amosa Komenského v spolupráci so Súkromným centrom špeciálno-pedagogického poradenstva Maják v Seredi pripravila pre rodičov nastávajúcich prváčikov webinár na tému ,,Školská pripravenosť detí“.

Webináru sa môžete zúčastniť prihlásením sa na link https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3a3faa2061ab044105b475610e9fc19633%40thread.tacv2/1616355139163?context=%7b%22Tid%22%3a%223d140d1b-2096-41d9-8499-994fe3a0da1c%22%2c%22Oid%22%3a%2214f9bf6a-9a00-43de-acac-05fed9690f5e%22%7d  (aplikácia Microsoft teams) dňa 8. 4. 2021  o 16:30 hodine.

Využite možnosť dozvedieť sa, čo všetko by mal budúci školák ovládať. Bude vám poskytnuté poradenstvo v prípade vašich pochybností o školskej zrelosti vášho dieťaťa. Oboznámite sa s aktivitami na rozvoj jednotlivých školských zručností. Dozviete sa o prípadných ťažkostiach, ktoré môžu v školskom prostredí vzniknúť v rámci čítania a písania v prípade nezrelosti CNS.

Webinárom Vás budú sprevádzať a zároveň odpovedať na Vaše otázky psychologička Mgr. Mária Gajarská a špeciálna pedagogička Mgr.  Miroslava Ormandyová zo Súkromného centra špeciálno-pedagogického poradenstva Maják a budú odpovedať na Vaše otázky.

Využite túto možnosť. Webinár je bezplatný a zúčastniť sa ho môžete bez ohľadu na to do ktorej školy plánujete svoje dieťa zapísať.

Mgr.E.Horáčková, vedúca inkluzívneho tímu na ZŠ Jana Amosa Komenského

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články