Online webinár – Školská pripravenosť

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ Jana Amosa Komenského v spolupráci so Súkromným centrom špeciálno-pedagogického poradenstva Maják v Seredi pripravila pre rodičov nastávajúcich prváčikov webinár na tému ,,Školská pripravenosť detí“.

Webináru sa môžete zúčastniť prihlásením sa na link https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3a3faa2061ab044105b475610e9fc19633%40thread.tacv2/1616355139163?context=%7b%22Tid%22%3a%223d140d1b-2096-41d9-8499-994fe3a0da1c%22%2c%22Oid%22%3a%2214f9bf6a-9a00-43de-acac-05fed9690f5e%22%7d  (aplikácia Microsoft teams) dňa 8. 4. 2021  o 16:30 hodine.

Využite možnosť dozvedieť sa, čo všetko by mal budúci školák ovládať. Bude vám poskytnuté poradenstvo v prípade vašich pochybností o školskej zrelosti vášho dieťaťa. Oboznámite sa s aktivitami na rozvoj jednotlivých školských zručností. Dozviete sa o prípadných ťažkostiach, ktoré môžu v školskom prostredí vzniknúť v rámci čítania a písania v prípade nezrelosti CNS.

Webinárom Vás budú sprevádzať a zároveň odpovedať na Vaše otázky psychologička Mgr. Mária Gajarská a špeciálna pedagogička Mgr.  Miroslava Ormandyová zo Súkromného centra špeciálno-pedagogického poradenstva Maják a budú odpovedať na Vaše otázky.

Využite túto možnosť. Webinár je bezplatný a zúčastniť sa ho môžete bez ohľadu na to do ktorej školy plánujete svoje dieťa zapísať.

- Inzercia -

Mgr.E.Horáčková, vedúca inkluzívneho tímu na ZŠ Jana Amosa Komenského

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články