Prečo si vybrať práve nás?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Obrazom súčasnej doby je dynamický rozvoj a časté zmeny. Aj tieto fenomény nám prinášajú mnohé každodenné rozhodovania. Častokrát sú jednoduché, inokedy dôležité a ovplyvňujúce naše životy na dlhé obdobie. Jedným z nich je určite aj výber základnej školy pre naše deti. Z vlastnej skúsenosti viem, že správne sa rozhodnúť nie je vôbec jednoduché. Znamená to získať pravdivé informácie, vyhodnotiť vlastné skúsenosti, poznanie a v neposlednom rade prijať zodpovednosť za svoje rozhodnutie. Kým sa tak stane, ponúkame Vám, milí rodičia, zaujímavé videá zo života našej školy, z ktorých zistíte, v čom sa líšime od ostatných škôl a v čom sme výnimoční.

V priebehu nasledujúcich dní Vám budeme prinášať jednotlivé časti, prostredníctvom ktorých Vás prevedieme našimi priestormi, oboznámime so školským vzdelávacím programom a spolu s nami budete mať príležitosť čiastočne precítiť atmosféru u nás v škole.

Sme modernou školou s jasne stanoveným cieľom a tradíciou. Na dynamickosť doby a požiadavky stredných škôl reagujeme vzdelávaním a výchovou. Aj preto sme sa rozhodli ponúknuť pre Vaše deti triedu s bilingválnym programom už od 1.ročníka. Sme tak jedinou školou svojho druhu v meste Sereď. V tomto školskom roku ponúkame opäť NOVINKU – bilingválny program už aj žiakom 5.ročníka.
V jednotlivých častiach našich videí Vám postupne ponúkneme všetky potrebné informácie na to, aby ste sa dokázali správne rozhodnúť.

Ing. Monika Kroláková, riaditeľka školy

- Inzercia -
  1. Aha, lebo na ostatnych skolach sa nabozenstvo nevyucuje…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články