Zväz vojakov poďakoval odberným tímom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Už deväť sobôt po sebe organizuje Mesto Sereď celoplošné testovanie obyvateľov na ochorenie Covid-19. Krízový štáb a odberné tímy odvádzajú bezchybnú prácu a občania na ich adresu nešetria slovami vďaky.

Ondrej Urban, predseda Zväzu vojakov zo Serede prišiel s myšlienkou poďakovať členom odberných tímov malou pozornosťou: “Viem, že odvádzajú náročnú prácu, sú v priamom kontakte aj s pozitívnymi osobami. Chcel by som preto v mene Zväzu vojakov všetkým poďakovať za obetavosť a hladký priebeh testovania. Ako bývalí vojaci vieme, čo znamená niečo zorganizovať. Vieme aj to, že byť nasadený v určitej akcii s cieľom splniť zadanú úlohu si vyžaduje rozvahu, pokoj a obetavosť. Všetci v odberných tímoch majú našu úctu.”

Predseda klubu Ondrej Urban odovzdal v sobotu 20. marca balíky na pôde Mestského úradu v Seredi do rúk členom krízového štábu: Tiborovi Krajčovičovi, Miroslavovi Račákovi a Jánovi Himpánovi. Všetkých táto forma poďakovania milo prekvapila. J. Himpán povedal: “Už deväť týždňov sme pri testovaní v plnom nasadení. Odberné tímy pracujú bez najmenších problémov, čo v iných mestách nie je samozrejmosťou. Preto nás teší, keď ľudia ocenia prácu našich dobrovoľníkov a zdravotníkov . Aj takáto forma vďaky ich povzbudí a uistí v tom, že si ich profesionalitu a milé slovo občania vážia.”

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články