Poďakovanie všetkým ľuďom pracujúcim na odberných i očkovacích miestach na Covid – 19

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Oľga Berkyová rod. Hrubá /19 MAR 2021 /   Som obyvateľkou mestečka Sereď a pretože mám 78 rokov, tak som spočiatku bola zvedavá, či nemám Covid 19, a začala som chodiť na testy. Postupne som navštívila budovu Sokolovne, Domu kultúry, areál mestskej polície, ale najčastejšie som bola testovaná na Mestskom úrade v Seredi. Všade na týchto miestach som sa stretla iba s veľmi milým prístupom. Pretože som už dvakrát preočkovaná a už sa s ľuďmi, ktorí testujú a očkujú nestretnem, lebo dva týždne po druhom preočkovaní mám nadobudnutú imunitu. Rada by som sa všetkým týmto ľuďom poďakovala spôsobom mne vlastným:

„ Za všetko ďakujem ľudkovia milí,
nastal čas rozlúčky priam v tejto chvíli.
Prajem vám v živote šťastia kopu riadnu,
zdravie, lásku, úctu a chorobu žiadnu!“

Všetci ste v mojich očiach veľmi ľudskí, láskaví, obetaví a odvážni veľkí hrdinovia, ktorým patrí veľký potlesk. Pred vami všetkými sa s pokorou hlboko skláňam a mám Vás rada.

S úctou Oľga Berkyová rod. Hrubá, rodáčka zo Serede

 

- Inzercia -

zdroj: seredskenovinky.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Možno trochu predčasná rozlúčka, ale tu prejavila Oľga gesto poďakovania, čo v tejto dobe žiaľ chýba, ale zato kritika a osočovanie. Prajem Oľge aj všetkým ostatným, ktorí sú preočkovaní, aby sa nemuseli už viac testovať.

  2. Vakcína je sloboda 🤣.Aj zaočkovaní musia ísť do karantény a naďalej sa testovať.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články