Z posledné dni si Maroš pekne zavaril. Marenia, vydieranie, bez rúška a v čase karantény

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajti zo Senice obvinili 22 ročného muža a spolu s ním aj ďalšie 2 ženy zo zločinu vydierania.

Začiatkom marca zinscenovali na internetovom bazári ponuku o sexuálne služby. Najmladšia z trojice, 17 ročná dievčina vymyslela prezývku a po vzájomnej komunikácii s obeťou dohodli vzápätí stretnutie. Všetko prebiehalo podľa plánu až do chvíle, kým vedľa auta poškodeného nepriparkovalo ďalšie. Z auta vystúpili dvaja, Maroš a 27 ročná žena. Maroš začal búchať po kapote bejzbalovou palicou a 29 ročného muža obvinil, že dievčina je jeho a má iba 14 rokov. Trojica muža vydierala, aby im zaplatil 400 eur, inak všetko povedia jeho žene. Popritom pokračovali v rozbíjaní jeho auta.

Z obavy o život a zdravie im poškodený nakoniec vydal 300 eur v hotovosti, ktoré vybral z bankomatu a navyše poškodením auta utrpel materiálne škody za ďalších 250 eur.
Vyšetrovateľka obvinila trojicu zo zločinu vydierania. 22 ročného Maroša polícia stíha aj za 2 prečiny marenia výkonu úradného rozhodnutia. V prípade jazdy bez vodičského preukazu bol právoplatne, v tzv. super rýchlom konaní, pred pár dňami odsúdený.

Policajti ho za volantom pristihli navyše v čase, keď mal dodržiavať kvôli najbližším nariadenú karanténu. Za porušenie karantény a odmietanie nosenia rúška, mu senickí policajti uložili na mieste pokutu. Ďalšieho marenia sa dopustil tým, že ignoroval rozhodnutiu súdu a po prepustení z výkonu trestu nepokračoval v ochrannom liečení. Vyšetrovateľka preto spracovala návrh, aby bol obvinený muž stíhaný vo väzbe. Obe ženy sú stíhané na slobode.

Za uvedený skutok hrozí v zmysle zákona trest odňatia slobody až na 10 rokov.

Foto: ilustračná

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články