“Psík bývajúci už roky neďaleko mostu v kempingu ” – fotoobjektívom Mira Mierneho

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
Jeho chôdza aj pohľad je smutný pretože žije zo svojím pánom v stane neďaleko tohto mosta. Ale tá vernosť a oddanosť byť zo svojim pánom v dobrom aj v zlom ma fascinuje . “Psík bývajúci už roky neďaleko mostu v kempingu “
Foto: Miro Mierny
- Inzercia -
- Inzercia -
 1. Máš pravdu psík je veľmi smutný, veľa krát som ho stretla, je mi ho ľúto.

 2. Ak žije so svojím panickom spolu a pán nie je na neho zlý,tak sa cíti určite dobre.

 3. Ja si myslím, že keď sú spolu, tak psikovi je dobre…. pes je velmi citlivý, vnímavý… kto ma psa, mi rozumie…Skúsme psíkovi pomôcť so stravou, verím, že jeho pán to v dobrom pochopi….

 4. Psov mame stvrt storocie a to sme asi 15 rokov s dvomi jazvecicami aj cestovali autom po Europe a spali nam pri nohach v posteli.

  Odhliadnuc od toho, ze po necelych troch rokoch ma zbavili alergie a astmy (fakt nekecam, mal som od 10 rokov a priznaky zmizli az po velmi blizkom spoluziti so psom), boli to prislusnici nasej rodiny.

  Psik neriesi, ci je clovek bohaty, chudobny, dobry alebo zly. Psik berie pana ako partnera a je za neho ochotny polozit zivot. A znovu viem z osobnej skusenosti, o com pisem.

  Ten havo ak nie je priamo tyrany tym bezdomovcom nepochybne je mu pri nom lepsie, ako keby bol v utulku bez pana, aj ked mozno s lepsim jedlom.

  V kazdom pripade psiu dusu a potreby pochopi skutocne len clovek, ktory psika uz mal.

 5. Pán Majko hovorite mi z duše…ale chcem vedieť ako ja sama by aom mohla pomôcť.Tomu človrku a aj samotnému psíkovi.Počujem o tomto prvý krát a určite veľmi rada pomôžem.Obom tomu pánovi a úzastnému psíkovi. Dajte mi prosím vedieť..

 6. Zákon o voľne pobehujúcich psoch, je ten pes začipovany až potom majme súcit zo zvieraťom, očkovanie proti besnote. Čo keď pohrizne predsedu vlády kto bude zodpovedný pes či majiteľ?

 7. Tymto ludom velmi pomoct nemozno. Oni totiz pomoc nechcu, aj ked na prvy pohlad by ste nepochybne odprisahali, ze nad nicim ako Vasou pomocou ani nerozmyslaju.

  Jedina nimi akceptovatelna pomoc su peniaze v hotovosti, ktore od Vas cakaju, alebo aspon cigarezy a alkohol. Pr vsetkom menovanom som ZASADNE PROTI. Taketo dary nic neriesia, len prehlbuju uz aj tak zlu situaciu bezdomovca.

  Na ucinnu pomoc takymto ludom ma vypracovany funkcny system charita – tej sa mesto ale ucinne zbavilo, kedze priestory kde poskytovala pomoc, vedenie mesta potrebovalo pre kamarata na zabezpecenie jeho biznisu.

  Bezdomovci boli, su aj budu. Oni sa ucia zit s nami a my sa musime naucit tolerovat ich. Ak to nejde inak.

  Havino by sa mal nachadzat za mostom v campingu. Ze v stane. A vedenie mesta na urade.

 8. Ja viem aj otom pánovi aj o psikovi,pan chodieval jednu dobu spávať na charitu aten psík ho tam čakal a nie raz sa stalo župan aj odišiel do kempingu koli psíkovi,aby on nebol vonku.su odkázaný jeden na druhého! AJO SA VOLA TEN PSIK.JE OBDIVOHNE AKE TO ZVIERATKO DOKAZE BYT VERNE.

 9. Bezdomovci sú výplod tohto skurveného kapitalizmu,ktorý niektorí idioti nazývajú,že demokracia.

 10. a v socializme, ktory vy idioti nazyvate svetle zajtrajsky by to bolo:

  Kto sa sústavne vyhýba poctivej práci a dáva sa niekym vydržiavať alebo si prostriedky na obživu zadovažuje iným nekalým spôsobom, potresce sa odňatím slobody až na tri roky.

 11. Psíkovi aj pánovi sme v najhorších mrazoch pomohli, psík je na viazaný na pána ale rysujú sa im už lepšie podmienky na život.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -