Konšpirátori sú totálne zúfalí a nevedia, čo by si ešte mali vymyslieť: Najnovšie zaútočili na Vladimíra Krčméryho

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Hoaxy a podvody – Polícia SR |MM| Viacerí z vás ste nás upozornili na priložené články i niekoľko statusov. Keďže Denník N už včera priniesol reakciu Vladimíra Krčméryho, uverejňujeme to, čo povedal redaktorovi:

➡ VK nikdy neorganizoval očkovanie v Afrike, venoval sa iba liečbe malárie a HIV (bez použitia vakcinácie)
➡ VK pôsobil v Ugande, Sudáne a Keni, nie v Stredoafrickej republike
➡ VK naposledy navštívil Afriku v 2017
➡ VK zvažuje právne kroky proti šíriteľom týchto správ

Prečo sa konšpirátori neštítia šíriť klamstvá o konkrétnej osobe? Sú zúfalí. Nevedia, ako inak by mali presviedčať ostatných ľudí o svojich názoroch, a preto zachádzajú do najväčšieho suterénu – vybrali si tvár očkovacej kampane. Sú ochotní vymyslieť si čokoľvek a ublížiť akokoľvek.

 

Zdroj fotografií: Hoasy a podvody – Polícia SR

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Jedna vec je pravda, nebyť krčmára tak tu máme omnoho viac infikovaných… odvádza dobrú prácu

  2. Ten lekár predpovedal, že príde leto a bude po kovide, potom ze vianoce a stále to tu máme. Humor ako na pumpe.

  3. Pri všetkej úcte k odborníkom – za rok sa nevymyslelo nič prevratné, „len“ R-O-R. Nič efektívnejšie zatiaľ vymyslené nebolo. Dlho trvalo kým vôbec niekto povedal, že vhodnou prevenciou je užívanie vitamínov C, D a zinok. Môžete začať na mňa nadávať.

  4. Čo tu útočíte na V. Krčméryho? On je zodpovedný za to, že tu chodia medzi nami debili, ktorí nerešpektujú ani rady odborníkov, ani nariadenia vlády? Že úmyselne provokujú svojim správaním, že sa v skupinách stretávajú, že chodia bez rúška, že musia cestovať do zahraničia… Aj vláda má na tom svoj podiel. Prečo vládni činitelia tiež lietajú do zahraničia, keď sa to neodporúča a tak provokujú ľudí? Veď p. Krčméry hovoril čo treba robiť. Ale každý si ho vypočul, ale urobil si po svojom. Nehovoril už dávno, aby sa začalo s očkovaním, aby sa zamedzilo lietaniu? Kedy začali očkovať? Ale aj EÚ zaspala. A pán Anonym, ktorý tak prekypuje vedomosťami vo svojich komentároch, nech im poradí! Radi privítajú každú dobrú radu.

  5. Nedávaj svoje mená iným! Tým najväčším podvodníkom, šarlatánom a hlavne blbcom si ty. Čo si v živote ty dokázal, asi veľké H. Ty mu ani po členky nesiahaš.

  6. Keď tomu správne rozumiem, tak Krčmeryho niekto obvinil z trestných činov. Ak má ten „niekto“ dôkazy, nechapem, prečo ich nepredloží. Ak ich nemá, tak to vyzerá iba ako ohováranie. A pokiaľ je na tom niečo pravdy, prečo to ten „niekto“ vyťahuje teraz a nevytiahol to v čase, keď to bolo aktuálne. Jedno je isté, že obvynenie bez dôkazov rozprúdi debaty a vnesie vášne na obe strany táborov. Ako je to ostatne vidieť už aj v tejto diskusii. A pozornosť od súčasných akútnych problémov, ako je napr.neschopnost vlády vysporiadať sa s pandémiu, je prenesená na dlhú dobu na úplne iný problém. (tým si Krčmeryho nezastavam a pokiaľ vinný je, nech ho spravodlivo postihnú. Pokial vinný neni , nech vysúdi tučný balík od toho, kto informácie šíri.)

  7. utocnici mali aspon krompace , sekery, lopaty, palcaty? Mohli by aj na toho dementa z TT sa ist pozriet. Ved nie pre nic za nic sa schovava v Rakusku. Hnida jedna

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články