Jankovskú súd prepustil na slobodu, prokurátor sa odvolal

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V nočných hodinách bola súdom Kočnerova opička Jankovská prepustená na slobodu, no rozhodnutie súdu nie je právoplatné, nakoľko sa  prokurátor voči uzneseniu súdu odvolal. Súd nižšieho stupňa považuje za dostatočné monitorovanie jej pohybu technickým opatrením – monitorovacím náramkom a Jankovská má zákaz ovplyvňovať svedkov. Jej obhajca uviedol: “Čo sa týka návrhu na vzatie do väzby, skonštatoval, že tzv. kolúzne dôvody väzby vzhliadol, avšak jej väzbu nahradil primeranými povinnosťami a obmedzeniami. Konkrétne ide o zákaz styku a kontaktovania sa s obvinenými svedkami, znalcami v trestnej veci vedenej v kauze Fatima.”

Jankovská však zostala v nemocničnom ošetrení, nakoľko po štvrťkovom opätovnom zadržaní políciou sa psychicky zrútila.

O väzbe Jankovskej bude rozhodovať Krajský súd v Trnave.

- Inzercia -
 1. Zaujímavé,že keď brala miliónové úplatky,tak vtedy sa psychicky nezrútila.

 2. Havran,nie je to až také strašné.Samovazba,keď vôbec je v iných štátoch menej ako rok,Verte mi,až dôjde k súdu,polovica týchto zatknutých bude oslobodená,a budeme musieť platiť odskodne.Ked sú dôkazy,zavrieť,odsúdiť a nech si odsedia.Ale mesiace niekoho držať v samovazbe,bez nejakých vyšetrovaní,len na základe udania,to na európskom súde neprejde.A,verte mi,že oni tak vysoko pôjdu.A potom ich budú zatýkať znovu a znovu a to sa potom zmení na niečo nekontrovatelneho.Po zmene vlády to bude zase naopak.?Súdy a justícia by mali byť ABSOLUTNE nezávislé!To ale momentálne neplatí.

 3. Ked ide o Jankovsku zrazu treba riesit samovazbu . Nic sa tu nezmenilo , citit tu chapadla mafie ktore tu budu dlho .

 4. Kurvička
  Mafianska podlizovala sa netvorovi Kocnerovi a žrala mu z tých špinavých rúk úbohá zlatokopka tam ju mali domaštale strčiť a ne naspet do luxusu ! Mafia funguje ďalej asi ! Hociktorého z nás obyčajného by pustili až potom , ak by zčernal asi ! Špinochy prokurátori !

 5. Táto vláda prepustí Kočnera a Kollár ho dosadí do epidemiologického okruhu ľudí ktorí budú radiť Vláde….
  Za tejto vlády sa čoskoro dostane von aj Černák a všetci zatknutí v Seredi.
  Doba našich ľudí

 6. Jankovská,Haščák,Urbancová,Molnár,Z.Kollár,Kožuch…

 7. týchto všetkých súd ešte len čaká. Je rozdiel vyšetrovacia, kolúzna a normálna väzba. Vo vyšetrovacej väzbe sa nedá byť donekonečna. A ty Názor si už s tvojimi príspevkami trápny. Si nejaký zatrpknutý, ťažké detstvo?

 8. Pán Majko nebudete sa z odborného pohľadu obdobne ako v prípade Jankovskej venovať aj téme únosu vietnamca a úlohe Úradu vlády a R. Kalináka pri tomto únose? Predpokladám, že Váš pohľad na vec by bol značným prínosom pre Vašich čitateľov a diskutujúcich.

 9. A ozaj,ako je to s tým bytom kamarátky Tódovej ? Alebo to nie je zaujímavé ?

 10. Mozme ocakavat velkou pravdepodobnostou ze padnu velmi nizke tresty vsetkych narkobaronov zo Serede

 11. No hanba najprv veľké zatýkanie a za chvíľu je vonku to môže byť len tú pri tejto vláde a že trpí keď si užívala vtedy nekricala neodpadavala dať ju presne tam medzi tých čo tam poslala a nie z náramkom pustiť domov.

 12. Zzz,čo,keby tak Teba zavreli na rok,bez kontaktov,bez návštev,bez ďalšieho vyšetrovania bez obzaloby,zatiaľ je presne tak nevinná,ako Ty.Ved to je ten problem.Zatknut,obžalovat,odsúdiť,,to je proces v normálnych štátoch. A potom,keď ju odsúdia,nech sedí pre mňa za mňa aj 20.rokov.Ked niekto sedí v kaluznej väzbe Rok,a nie sú schopný vzniesť obžalobu,tak ten človek tam jednoducho nepatrí,musia ho prepustiť a stíhať na slobode.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články