Oficiálne vyjadrenie predsedu vlády SR k výroku o Zakarpatskej Ukrajine

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Úrad vlády SR |MM| Predseda vlády SR Igor Matovič sa na sociálnej sieti Twitter vyjadril k svojmu výroku o Zakarpatskej Ukrajine.

Postoj Slovenska k územnej celistvosti Ukrajiny bol vždy veľmi jasný. Dodržiavanie medzinárodného práva je nevyhnutné. Ospravedlňujem sa všetkým Ukrajincom za moju nevhodnú reakciu, ktorá mohla podkopať ich spravodlivé úsilie.

Odkaz na Twitter: https://twitter.com/i_matovic

- Inzercia -
- Inzercia -
 1. psychiatricky zle lieceny pacient(matovic),najprv zapoti az potom mysli,aj to svojim mini mozgom je otazka ci vobec vie mysliet.

 2. Voliči OLANO,už ste sa zbadali čo ste napáchali?Veď tento psychopat je nebezpečný pre náš štát.

 3. Ale ešte sa nájde dosť osôb,čo sú mu vďačné za nadštandartný príjem na štyri roky nehľadiac na rozvrat štátu.

 4. CHARKOV
  “Na budove sa objavil nápis “Vymeníme Slovensko za Krym”, odkazujúci na výrok slovenského premiéra Igora Matoviča o výmene Zakarpatskej Ukrajiny za ruskú vakcínu Sputnik V, ktorý na Ukrajine vyvolal pobúrenie. Záber zachytávajúci grafity bol zverejnený na sociálnej sieti Telegram.”

 5. Nesuhlasim s komunikaciou premiera, je problemom nielen pre koalicnych partnerov, ale aj pre obcanov.

  S pobavenim ale sledujem nazory mnohych ludi, ktori veci vidia zjednodusene a bez rozmyslania pisu skutocne nezmysly odpozerane z netu.

  Problem je, ze my nepozname druhu cestu, resp. co vy sa dialo, keby boli rozhodnutia kompetentnych ine. Ak nepozname ani co by sa dialo, keby ludia pravidla dodrziavali.

  Situacia je zlozita v celom svete a podla mna zlyhala v prvom rade EU a jej neskutocne rozbujneny aparat, ktory mal konat davno, razantne a za celu Uniu.

  No a co sa tyka Slovenska? Slovak je jednoduchy tvor rad sa utiekajuci k jednoduchemu videniu sveta a problemov historicky hladajuci vinnika nie v sebe, ale vzdy v niekom, koho verejne odsudenie je najjednoduchsie. Dnes aj v suvislosti s emociami a vsadepritomnou frustraciou.

  Tazko zvalia vinu na Sorosa, Zidov, Madarov, teraz aj kricat ze za to mozu amici je problem. Tak tu mame premiera a kopneme do neho…

  … nehladiac na fakt, ze ina alternativa je navrat k opickam Jankovskym, Kocnerovcom, nebetycnemu kktovi Trnkovi, skorumpovanym sudcom, prokuratorom a policajtom podielajucim sa na zlocinoch – a v Seredi v tom mame (alebo by sme aspon mat mali) uplne jasno …

  Je zlozita doba a to vsade na svete. Vie mi niekto povedat, preco by u nas mali byt veci nielen pre vladu, ale aj pra ludi jednoduchsie ako inde?

 6. Havran, niekoľkonásobne viac je vďačných osôb fickovi a pelemu za 12 ročný nadštandardný príjem, ktorí na tých funkciách ešte stále väčšinou sú, a ktorí sa zubami nechtami snažia zvrátiť výsledky volieb. A také ovečky ako ty im v tom pomáhajú…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -