Tigre sa už tešili, že ide olovrant. Polícia hľadá muža, ktorý sa dobíjal do ich výbehu.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajti z Dunajskej Stredy pátrajú po mužovi, ktorý je podozrivý zo spáchania trestného činu poškodzovania cudzej veci.

V novembri minulého roka sa neznámy muž pokúsil, v areáli Malkia Parku, prilákať tigrov k oploteniu výbehu. Zvolil spôsob, za ktorý by si mohol posedieť vo väzení až 1 rok. Zo vzdialenosti niekoľkých metrov, mal hodiť kameň do bezpečnostného skla na výbehu tigrov. To okamžite prasklo, ale keďže ide o trojsklo, nedošlo k jeho úplnému rozbitiu. Pozornosť 2 šeliem sa mu tým podarilo upútať. Ihneď prišli skontrolovať, kto sa im to dobíja do ich teritória. Majiteľ musel, kvôli bezpečnosti, vymeniť celú tabuľu poškodeného skla o veľkosti približne 1,5 x 2 metre. Páchateľ mu tak spôsobil škodu vo výške viac ako 1500 eur.

Policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin poškodzovania cudzej veci.

Pokiaľ ste muža na fotkách spoznali, prípadne o ňom viete akékoľvek informácie, kontaktujte Obvodné oddelenie Policajného zboru v Dunajskej Strede, zavolajte na číslo 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na náš FB Polícia SR – Trnavský kraj.

 

- Inzercia -
  1. Keď chcú, aby ľudia spoznali páchateľa, tak nech neprekrývajú tvár, nie sú jasnovidci! Takto len kryjú páchateľov.

  2. Kvalita fotiek nic moc na dnesnu dobu. Tie kamery asi nemaju velke rozlisenie co je skoda pretoze v poslednej dobe sledujem ze ak policia niekoho hlada tak vsade ponukaju zabery v kvalite ako z pred 15 rokov.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články