Schválenie dotácií z rozpočtu mesta Sereď v oblasti sociálnej, kultúrnej a športovej

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Neodmysliteľnou súčasťou života v našom meste je sociálna, kultúrna a športová oblasť. Činnosť jednotlivých organizácií a klubov mesto každoročne podporuje formou dotácie. O finančnú hotovosť z rozpočtu mesta sa organizácie a kluby môžu uchádzať na základe výzvy o pridelenie dotácie formou žiadosti.

V sociálnej oblasti bolo na rok 2021 prerozdelených celkom 30 000,- €
V kultúrnej oblasti bolo na rok 2021 prerozdelených celkom 15 000,- €

Na podporu a rozvoj mládežníckych aktivít na rok 2021 bolo prerozdelených celkom 40 000,- €

Na rozvoj telovýchovy a športu bolo prerozdelených celkom 230 000,- €

- Inzercia -
  1. ďakujem Miloš za umožnenie komentárov.hneď sa pýtam to čo aj teba,prečo dostalo foreko dotáciu?????prečo dostal pomocníček dotáciu?????a prečo deti dostali tak málo?????

  2. treba sa pozrieť ako ktorý člen športovej komisie prideľoval dotácie a hneď to bude jasné. A ďalšia chyba je, že na šport sa bez problémov navyšuje balík každý rok, ale na kultúru a sociálnu oblasť nie sú peniaze.

  3. Skf sered + Skf sered sro dokopy 100litrov??? To vazne? Doteraz som nepostrehol nejaku vacsiu aktivitu seredskeho futbalu… a vlastne kolko seredanov tam skutocne je??? 1-2??? Ved je to tam sami cudzinec. Futbal v seredi nech si sponzoruju vyvoleny podnikatelia a niektori poslanci zo svojho nie z mestskeho rozpoctu. Mesto vyberá na daniach obrovske miliony tak tie peniaze by sa radsej zisli vrazit do infrastruktury a opravy dezolatnych chodnikov ktorymi sme znami v sirokom okoli.

  4. Nemám slov. Kam sa asi tak podeju peniaze na futbal neskutočná suma. Zas niekomu do vačku ved vlastne všetci vieme komu sa ulievaju. Chcela by to už konečne zmenu. A je mi ľúto deti ktoré moju zdravotné postihnutie a na ne sa zabuda😔. Možno keby z vedenia mal taky problém hneď sa nájdu peniaze.
    A keby sta dali peniaze na škôlky a na športové ihriská do školy? Len to by Vás muselo najprv zaujímať. Deti majú telesnú výchovu na burine a rozbitom asfalte ale Vám to je jedno. Zabudla som vaše deti už tam nechodia tak netreba investície. Za posledné roky tu nevidím nič a ak je a niečo spravené tak nekvalitne a naoko aby sa nepovedalo. Ako tie otrasné chodníky pozliepane….

  5. A ešte by ma zaujímalo komu patrí Taekwon-do že potrebuje takú sumu 12.600eur podľa akého grafu
    A futbalistom by som dala 0

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články