AKTUÁLNE: Vyšetrovateľ NAKA podal návrh na obžalobu obvineného Dobroslava T.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM| Vyšetrovateľ národnej kriminálnej agentúry skončil vyšetrovanie zločinu zneužívania právomoci verejného činiteľa, z ktorého obvinil JUDr. Dobroslava T.
Obvinený mal tento zločin spáchať ako verejný činiteľ zneužitím svojej právomoci a to závažnejším spôsobom konania a po dlhšiu dobu.

Od osoby M. K. mal prevziať zvukovú nahrávku obsahujúcu rozhovory osôb z podnikateľského prostredia, politikov a predstaviteľov štátnych orgánov. Z rozhovorov na nahrávke mali pritom vyplývať podozrenia zo spáchania viacerých trestných činov, najmä korupčného charakteru. Nahrávku mal ukrývať na viacerých miestach, namiesto toho, aby ju odovzdal orgánom činným v trestnom konaní.

Podľa záverov vyšetrovateľa si tak nemal splniť povinnosť vyplývajúcu mu zo zákona. Konkrétne stíhať všetky trestné činy, o ktorých sa dozvedel. Na úrad špeciálnej prokuratúry preto podal návrh na podanie obžaloby na obvineného.

- Inzercia -
  1. Ak mam spravneho tusaka, tak je rec o nebetycnom koko*ovi byvalom generalnom prokuratorovi, ktory mal davno hnit v base, kedze lepsi dokaz ako autenticky videozaznam vyhotoveny vlastnou kamerou, rukou a hlavou urcite nie je.

    A to si este Fico a Pele dovolia pred mediami otvarat papule…

  2. Tak toto je novinárska etika ,kde sme sa to dostali, myslela som že ste slušnejší pán Majko

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články