Rodina, priatelia aj neznámi ľudia neprestávajú hľadať Tomáša

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Od štvrtka 18. februára 2021 je nezvestný 31 ročný Tomáš Kuchynka zo Serede. Polícia našla jeho auto zaparkované a uzamknuté, neďaleko rieky Váh vo Vinohradoch nad Váhom pod časťou Paradič. Policajné hliadky spolu so psovodom prepátrali okolie. K policajtom sa pridali aj hasiči , ktorí na člne prehľadali oba brehy rieky v niekoľko kilometrových úsekoch. Na pomoc prišli aj príslušníci z poriečnej polície PPZ, ktorí prepátrali s pátračom koryto a brehy Váhu. V teréne boli aj policajní kynológovia so služobnými psami, dobrovoľníci z Pohotovostného pátracieho tímu a zo Špeciálnej kynologickej záchrannej služby Slovakia Nýrovce. Pátracia akcia všetkých zložiek bola žiaľ neúspešná.

Už niekoľko dní pomáhajú Tomáša hľadať aj dobrovoľníci. Róbert Galánek zorganizoval na nedeľu 28. februára veľkú akciu, do ktorej sa zapojili priatelia, známi aj občania. Na výzvu zareagovala aj Civilná Ochrana NDD. Na vode bolo 5 člnov a ostatní peši prehľadávali brehy v dĺžke od Vinohradov n/Váhom až po elektráreň.

Róbert aj touto cestou ďakuje všetkým, ktorí na jeho výzvu zareagovali a prišli pomôcť. „Je mi to ľúto ale celodenné pátranie bolo opäť neúspešné. Preto by som rád poprosil aj občanov mesta Sereď a okolitých obcí, aby boli pri prechádzke pozorní, sledovali hladinu Váhu, brehy, ale aj okolitú prírodu.“

Rodina nezvestného vyjadruje veľkú vďaku každému, kto zatiaľ akýmkoľvek spôsobom prispel v pátraní po Tomášovi. Vážia si pomoc rodiny, priateľov, známych aj pátracích zložiek.

V hľadaní sa bude pokračovať aj ďalších dňoch. Tomáš je 178 cm vysoký, má tmavé vlasy a hnedé oči. Má skoliózu chrbtice a kríva na jednu nohu. Naposledy ho videli v šedých teplákoch a modrej bunde s čiernymi časťami. Na nohách mal obuté zimné topánky. Ak ste ho videli, alebo viete, kde, prípadne s kým, by sa mohol zdržiavať, ihneď kontaktujte bezplatnú linku 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na FB stránku Polícia SR – Trnavský kraj.

 

 

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články