Detičky zo Školského klubu zo ZŠ J.Fándlyho vymaľovali “Veselé kamene”. Kam sa až dostanú?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Školský klub zo ZŠ J.Fándlyho / Mgr. Jana Čaladiková /  Milé naše deti !

FB stránka Veselé kamene prišla s peknou myšlienkou urobiť si navzájom radosť. A stačí tak málo. Zabaviť sa pri maľovaní – konkrétne kamienkov a potom tieto vyzdobené kamene poroznášať po okolí vo vašom meste, obci. Každý, kto takýto kameň nájde sa isto poteší.

Preto sme sa my-vaše vychovávateľky rozhodli, že to odštartujeme. Kamienky už máte poroznášané. (Váhovce-vstupná brána cintorín, kostol, základná škola, Dolná Streda -mŕtve rameno za čističkou, kostol, park, Sereď- ihrisko Žihadielko, ihrisko D.Štúra, kostol, Mlynárska ulica, Cukrovarská ulica, Pažitná ulica, Fándlyho ulica, Meander, cyklotrasa Čepeň, okolie ZŠ.Komenského, kultúrny dom, Vinohrady nad Váhom). Okrem týchto miest sme pár kamienkov ukryli aj v kamenáči Trnava v Nitre – Kynek a Čermáň.

Tak si spestrite prázdniny a hurá do prírody! Možno kamienky nájde niekto pred vami a preloží ich na iné miesto. Nezúfajte, určite nejaký nájdete.

Prajeme veľa šťastia a zábavy! 🍀😀 Očakávame, že budete v tejto myšlienke pokračovať . Len pozor! Prečítajte si, čím sa kamienky môžu skrášľovať, aby sme si neničili prírodu. Ak nájdete, pochváľte sa nám sem fotografiou.

Tak, kam sa až dostanú naše kamienky z ŠKD Fándlyho?😃

Vaše vychovávateľky Majka, Kristínka, Olinka, Anka, Jurinka, Alenka, Tánička, Monika a Janka.

 

- Inzercia -
  1. Je to od nich milé a nápadité. Vidieť, že sa dá urobiť aj niečo pozitívne a nie len ničiť. Aj oni z toho mali určite zážitok a radosť, ktorú chcú preniesť aj na iných.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články