Polícia bola privolaná k úmrtiu muža v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď /  Včera 24.02.2021 krátko po 10.30 hod. zasahovala policajná hliadka a RZP na Bratislavskej ulici v Seredi (pri Milexe).

O stanovisko k zásahu sme požiadali hovorkyňu KR PZ Trnava Máriu Linkešovú:

“Polícia bola privolaná k úmrtiu muža. Obhliadajúci lekár na mieste vylúčil cudzie zavinenie a nariadil zdravotno-bezpečnostnú pitvu. Na základe získaných informácií nebol ďalej dôvod, aby polícia vo veci ďalej konala”.

- Inzercia -
  1. Ďalší ,Zombie , 🤣🤣🤣🤣🤣🤣ešte by mohla skapat tá psychopatycká syfilityčka Domina Moravčiková nosička všetkých chorôb sa čudujem že ešte nezdechla 🤣🤣🤣🥵🥵🥵

  2. Ako môžeš na niekoho povedať že by mohol zomrieť.kazdy sme nejaký spravila ti niečo????je to úbohé ako sa ľudia k sebe správajú.ak ju nepoznáš nesud.mozno to dievča za to nemôže aká je nevieš nerieš!.

  3. Ale dobre vieme až moc dobre líže penysi za 5 euro dráha Lili aby si vedela a potom sa necháva naprcat a popritom si pichá pervitinček – kyselinu a potom porodí absťáka ktorého musia dávať na adopciu a roznáša žltačku tú najhoršiu a aj Syfilis . Aby ste vedeli ak neviete !!!!!!

  4. O Tom nehovorím.hovorim o Tom že ako niekto môže povedať že aby zomrel.a keby nekeri chlapi neboli uchylaci čo sa nechajú od hentakych slečien ktoré sú pri milexe smradľavé tak by tie dámy nemali takú robotu a nikto by od nikoho nič nedostal.len úbožiak sa zníži na takú úroveň že ide pri milex..môj názor…

  5. je to biznis – kde je dopyt, tam je aj ponuka – a vždy sa nájde niekto “podnikavý”

  6. Pre ZOLTAN ty idiot ten chlapec mal tiež rodinu mamu otca aj bratov som zvedavá ako by si sa citil ty keby zomrie niekto s tvojich blízkych!! nechapem vas ľudia ako môžete byt tak hnusný zomrie mladý človek ani neviete co mu bolo a súdite!!! Hamba vám je mi s vas zle!!!

  7. Lulu a kto zato môže ja , že to dievča je také ? poznam ju dobre, keby nechcela , tak nebude droguvat a ponúkať služby úchylákom. Na hento sa nedá ani pozriet. nech skape

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články