Galantskí kriminalisti pomohli cyklistke v Seredi. Zakrvavenú ženu ratovali z cesty

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti, npor. Mário a npor. Mgr. Ján z kriminálnej polície OKP Galanta boli v správnom čase, na správnom  mieste.

Obaja išli pátrať po nezvestnom Tomášovi. Pri prejazde okolo Mestského úradu v Seredi zrazu z auta videli, ako žena spadla z ničoho nič z bicykla. Na priechode pre chodcov sa zviezla k zemi a pádom sa zranila.

Obaja jej ihneď vybehli na pomoc. Dezorientovanej pani pomohli sa dostať mimo cestu do bezpečia, a tam jej privolali na pomoc záchranku. Na miesto prišiel aj jeden muž, lekár, ktorý pomáhal pri pátracej akcii a žene poskytol prvotné ošetrenie.

Chlapi, ďakujeme!

 

– – –

pozn. red. K udalosti prišlo v utorok 23.02.2021 krátko po 9.00 hod.

 

Fotografie KRPZ:

- Inzercia -
  1. Ja som zrovna išiel po chodníku keď jej navliekali tú tepelnú alobalovú fóliu. A policajt jej povedal : “Pani dokedy sa budeme vami zaoberať ?”
    Neviem čo tým myslel…

  2. Pán Arnošt, tá pani nepije niekoľko rokov, tak vás poprosím aby ste sa zdržal tohto nemiestneho komentára keď o tej žene nič neviete. Ďakujem.

  3. Že tá pani nepije už pár rokov🙈🙈🙈tak ju musíte dobre poznať, že strebala! Ja ju poznám tiež, pije zarovno s nami chlapmi!

  4. Ja tu pani poznám 25 rokov a keby všetci pili tak ako ona tak všetky zavody na výrobu alkoholu skrachujú

  5. Že sa nehanbite písať také komenty! Chúďa žena, hneď z nej opilkyňu urobíte! Kúska citu nemáte!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články