“ja by som fakt zverejnila hoci aj čiernobiele fotky tých našich detí, ako tam ležali vo vlastnej krvi…” – hovorí po troch rokoch matka zavraždenej Martiny Kušnírovej

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Hlavne na sociálnych sieťach stále častejšie pozorujeme pochybnosti o vyšetrovaní a vinníkoch objednávky brutálnej vraždy / popravy dvoch mladých ľudí, ktorí sa “len” rozhodli v spoločnosti žiť čestne, na nezákonnosti politikov a oligarchov verejne poukazovať a  vtedy, kedy to je potrebné, aj sa postaviť proti zvrátenému systému v ktorom platí heslo – “Vyhraj voľby a môžeš všetko”…

Dnes od vraždy Jána Kuciaka a Martinky Kušnírovej uplynuli tri roky. Sociálnou sieťou sa šíri vyjadrenie matky zavraždenej Martinky:

 „Aj môj splnomocnenec Roman Kvasnica ma tak trochu krotí. Ale ja by som fakt zverejnila hoci aj čiernobiele fotky tých našich detí, ako tam ležali vo vlastnej krvi… Možno až tak by to ľudia pochopili, a potom by si aj uvedomili – čo keby to bola moja dcéra alebo môj syn? Podľa môjho názoru to nebola vražda, ale poprava,“ hovorí so slzami v očiach.

Chápem zúfalstvo matky dieťaťa, ktorej ho bezcitný vrah brutálne zavraždil na objednávku ešte horších netvorov pravdepodobne stále nosiacich biele goliere.

Je na spoločnosti, či vytvorí systém dostatočne silný na odhalenie tohto neprijateľného činu, alebo či to znovu dáme tak, ako pri obdobnej vražde z pred prakticky dvadsiatych rokov, kde v aute uhorel rovnako zavraždený Róbert Remiáš.

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články