„ja by som fakt zverejnila hoci aj čiernobiele fotky tých našich detí, ako tam ležali vo vlastnej krvi…“ – hovorí po troch rokoch matka zavraždenej Martiny Kušnírovej

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Hlavne na sociálnych sieťach stále častejšie pozorujeme pochybnosti o vyšetrovaní a vinníkoch objednávky brutálnej vraždy / popravy dvoch mladých ľudí, ktorí sa „len“ rozhodli v spoločnosti žiť čestne, na nezákonnosti politikov a oligarchov verejne poukazovať a  vtedy, kedy to je potrebné, aj sa postaviť proti zvrátenému systému v ktorom platí heslo – „Vyhraj voľby a môžeš všetko“…

Dnes od vraždy Jána Kuciaka a Martinky Kušnírovej uplynuli tri roky. Sociálnou sieťou sa šíri vyjadrenie matky zavraždenej Martinky:

 „Aj môj splnomocnenec Roman Kvasnica ma tak trochu krotí. Ale ja by som fakt zverejnila hoci aj čiernobiele fotky tých našich detí, ako tam ležali vo vlastnej krvi… Možno až tak by to ľudia pochopili, a potom by si aj uvedomili – čo keby to bola moja dcéra alebo môj syn? Podľa môjho názoru to nebola vražda, ale poprava,“ hovorí so slzami v očiach.

Chápem zúfalstvo matky dieťaťa, ktorej ho bezcitný vrah brutálne zavraždil na objednávku ešte horších netvorov pravdepodobne stále nosiacich biele goliere.

Je na spoločnosti, či vytvorí systém dostatočne silný na odhalenie tohto neprijateľného činu, alebo či to znovu dáme tak, ako pri obdobnej vražde z pred prakticky dvadsiatych rokov, kde v aute uhorel rovnako zavraždený Róbert Remiáš.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články