Výsledky testovania zo soboty 20.2.2021

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V sobotu 20. februára sa konalo v poradí už piate kolo celoplošného skríningu. Mesto Sereď opäť pripravilo svojich 5 odberných miest na antigénové testovanie. Ako obvykle už v piatok boli otestované všetky odberné tímy a zamestnanci úradu.

Celkom bolo otestovaných 3 152 ľudí z toho bolo 24 pozitívnych. Miera pozitivity činí 0,76 %.

To či sa budúci týždeň testovanie bude konať alebo nie, sa v týchto chvíľach povedať nedá. Samospráva by testovanie opakovať nechcela, no všetko záleží na vyvíjajúcej situácii.

Pre porovnanie uverejňujeme výsledky z predchádzajúcich kôl testovania v meste Sereď:

1.kolo 1,83% pozitívnych, ( 5 947 testov a 109 poz. )
2.kolo 1,44% pozitívnych, ( 6 520 testov a 94 poz. )
3.kolo 1,36% pozitívnych, ( 5 058 testov a 69 poz. )
4. kolo 0,80% pozitívnych ( 3 125 testov a 25 poz. )
5. kolo 0,76% pozitívnych ( 3 152 testov a 24 poz. )

pozn. redakcie: obrázok na spoločnej fotografii darovali deti testovaciemu tímu ako poďakovanie za nasadenie a trpezlivosť.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články