AK TO VŠETCI ZABALÍME

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
AK TO VŠETCI ZABALÍME
Priznávam, už ma neprekvapuje, že si prečítam ako sa hlavnému hygienikovi Mikasovi vyhrážajú smrťou. Nie je sám a toto už musí prestať byť ticho tolerované pod rúškom deformovaného pohľadu na akúsi slobodu slovom a písmom vraždiť ľudí. Áno, existuje i psychická vražda, kedy rôznymi formami najmä online sa zabíjame medzi sebou. Ničíme v sebe vieru v ľudí a ľudskosť, odhodlanie čokoľvek robiť a silu konať ťažké rozhodnutie. Miera kriticizmu voči všetkým a všetkému už dávno prekročila akúkoľvek mieru, dôkežité sú bombastické titulky úderných článkov, ktoré vyvolávajú priam až besné komentáre jedincov s krvou v očiach.
Toto musí prestať, zodpovedné orgány musia začať konať, noví prokurátori majú pred sebou kopu práce, lebo mor nenávistí si začné vyberať aj fyzicky svoje obete, ktoré žiadne štatistiky najprv nestihnú zachytiť. Rovnako je potrebné stabilizovať politickú situáciu, rozpad vlády je to posledné, čo teraz potrebujeme.
Zdroj: FB
- Inzercia -
  1. Psychicka vrazda je aj ked som bol dva krat na antigenovy test ten ukazal negativ , PC art tes ukazal hned poztiv , nakolko som bol v kontakte pred antig tes z mamou 80 rocnou , objednal som su na test PC ar no z 20.2 . sa dostala na rad az 23 . 2 . kym pride vysledok ako mne prejdu dva dni , no co uz ? to nie je psychicka vrazda ? pan Mikas ?

  2. Premiérovi neverí viac ako 53% Obyvateľov a podpora tejto vlády je menšia ako počas protestov za slušné Slovensko.
    Ako dnes povedal politológ v TV – “vláda má na rukách krv”

  3. Pan Krajniak by chcel bohoslužby že vraj to pomáha vyliečit sa, z kovidu. Mam dojem ze chorý ľudia vedú tento štát.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články