Darujte 2% z vašich daní na futbalovú mládež v Seredi

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ŠKF Sereď /   Občianske združenie ŠKF Sereď akadémia sa aj tento rok uchádza o 2% zaplatenej dane z príjmov od fyzických alebo právnických osôb za rok 2020.

Stačí darovať 2% z vašich daní, ktoré nie sú žiadnou platbou navyše, je to položka, ktorá by aj tak poputovala do štátneho rozpočtu. Sami rozhodnite o tom, kam spomínané 2% pôjdu, boli by sme veľmi radi, keby ste sa rozhodli ich venovať futbalovej mládeži ŠKF Sereď.

Všetky takto získané finančné prostriedky budú použité na zlepšenie a skvalitnenie podmienok pre futbalovú mládež v Seredi.

ĎAKUJEME!

 

Vyhlásenie2% na stiahnutie TU!

Športový riaditeľ mládeže: Miroslav Greguška, kontakt: 0908 904 585, e-mail: skfseredakademia@gmail.com:

- Inzercia -
  1. Radšej darujte školám, MŠ, Domovom, charite…, ktorí zápasia s nedostatkom finančných prostriedkov a starajú sa o mnohých.

  2. Už roky ťahajú obrovské peniaze z rozpočtu mesta. Kde sú? Každý sa môže rozhodnúť darovať 2% komu chcú, je to osobná vec. Ešte nikto za tie roky nedostal dotáciu v takej výške, ako futbalisti a stále je im málo. Bezodná diera. Aj iní potrebujú. Šport treba podporovať, len aby sa nezneužívalo.

  3. Darujte p. Buchovi a Starečkovi 2%, podporte ich akciovky. Oni to potrebujú. Veď na komisii si odklepli pekný balík peňazí.

  4. tu, v seredi je treba ine veci podporovat , napr. len take cesty chodniky mosty su v dezolatnom stave , ako v nejakej zabudnutej rumunskej dedine … hlavna vec ze bude stadion … sranda toto mesto …

  5. Pozrite si zmluvy z mesta… zákazky s vyššou hodnotou pravidelne získavajú tie isté firmy a tie podradné v stvovkách eur dávajú miš maš

  6. ……že im neni KOKOTNO……TOTO JE NONSENS,,,,ako ich štadion a ešte žiadajú prispieť, čistá hanba….

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články