Pendlerka chcela prejsť cez hranice s pozmeneným certifikátom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM| Polícia vopred avizovala, že bude vykonávať sprísnené intenzívne kontroly. Do týchto úloh zapájame policajtov rôznych zložiek, dopravných, poriadkových, železničných a podľa potreby aj ďalších. Včera sa zapojili aj policajti z Oddelenia hraničnej kontroly Policajného zboru Bratislava Ružinov – letisko. Do vykonávania kontrol velení na bývalom cestnom hraničnom priechode Jarovce – Kittsee.

 

Počas vykonávania kontroly predložila štátna príslušníčka Slovenskej republiky, ako doklady potvrdzujúce, že je pendlerka, doklad totožnosti,  potvrdenie od zamestnávateľa o výkone práce na území Rakúskej republiky a potvrdenie o negatívnom výsledku antigénového testu na ochorenie COVID-19 nie staršie ako 7 dní.

Na prvý pohľad bolo všetko v poriadku. Keď si však policajti pozreli doklady podrobnejšie, všimli si, že potvrdenie o negatívnom výsledku antigénového testu vykazuje znaky pozmeňovania.

 

Policajti vodičku z dôvodu vecnej a miestnej príslušnosti odovzdali kolegom z Obvodného oddelenia Policajného zboru Rusovce na ďalšie konanie.

- Inzercia -
  1. Tak chceš aby boli tie hranice strážené alebo nie. S tebou ani z voza ani na voz. Alebo inak: čím horšie, tým lepšie. Takéto pubertálne príspevky si radšej nechaj pre seba, lebo sa iba strápňuješ.

  2. takých čo sa nedali otestovať a chodia po ulici s negatívnym testom je viac. Začal by som ich exemplárne trestať

  3. Bohus tak ako chces kontrolovat hranice, navrhni, nie iba kritizovat. Ale nezabudni na tych, ktori maju domy v AT a pracuju u nas a na tie desattisice, ktori od nas dochadzaju za pracou do zahranicia. Pustat ich cez hranice alebo nie? A co u nich kontrolovat? Si notoricky frflos, putinov ritolez a typicky komunista.

  4. Anonym 18. februára 2021, 20:13 počúvaj ty Matovičov analny prieskumník.na vírus zaberie hermetické uzavretie hraním.to znamena že každý jeden čo prejde do štátnej karantény. čo je nereálne. Tie tvoje testy sú len hovno zabalené v celofáne. Nezachytia ani pozitívnych s horúčkami a typickými príznakmi, Pre Teba má Tvoj idol nachystané análne testy.

  5. Fíha ale si mi dal, podľa očakávania žiadny návrh, dal si jeden, ktorý si si následne aj vyvrátil ako nerealizovateľný. Nasledovali vulgárne útoky, čo je také typické pre takých ako ty. Je mi ťa ľůto, fakt, máš asi ťažký život alebo ho majů ťažký všetci okolo teba, iba ty nie. Takto to býva u psychiatrických pacientov.

  6. Nie sú vakcíny,Covidovým pacientom sa podáva Colchicum-Dispert..liek proti dne a predražený neúčinny liek Remdesivir..potencionálne účinny liek Ivermectin..povolenie dostala Jarčušková skupina..dovoz z Indie,5000 balení,je trestuhodne,že keby o tomto lieku nezačali hovoriť lekári,tak vláda by doteraz na to prcala,vôbec ich nezaújímajú zvýšené počta úmrtí a minister zdravotníctva,náboženský fanatik osvietený duchom svätým,len prezentuje nezmyselné grafy,ako vidieť Matovičová atomová zbraň..testovanie stále zaberá,dokazuje to každodenný počet zomrelých..

  7. Beeeee ovce, Beeeee, matelkovci povinne mu treba ist lizat prdel. Tak demento co ste hov olili naaastup

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články