Bytový komplex Meander už aj s novou prístupovou cestou

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Výstavba bytového komplexu Meander začala v roku 2006. Projekt počítal s vybudovaním nového sídliska s kvalitným bývaním najmä pre mladé rodiny. Komplex mal pozostávať zo šiestich bytových domov s parkoviskami ako aj s oddychovou zónou tvorenú parkom a detským ihriskom. Výstavbu začala spoločnosť SLS Sereď, s.r.o., Bratislava, no po vybudovaní dvoch bytových domov ostal projekt nedokončený a dlhé obdobie nebolo možné v tejto časti mesta doriešiť nepriaznivú situáciu.

Aj napriek tomu, že bytový komplex v roku 2014 stále nebol ukončený, mesto v tom čase pristúpilo na základe žiadosti obyvateľov Kukučínovej ulice k rekonštrukcii prístupovej cesty, ktorá bola v nevyhovujúcom stave.

Práce sa na sídlisku opäť rozhýbali v roku 2016, kedy spoločnosť Meander Sereď s.r.o. prebrala projekt po pôvodnom investorovi s cieľom tento komplex dobudovať. Do konca roka 2020 sa napokon spoločnosti podarilo ďalšie bytové domy dostavať. K nim pribudli parkoviská a prebehli aj sadové úpravy.
Nakoľko tu vzniklo nové sídlisko, bolo potrebné z hľadiska bezpečnosti a vyťaženosti vybudovať aj novú prístupovú komunikáciu s výjazdom na hlavnú cestu t.j. Kukučínovu ulicu.

Po rokovaniach mesta so zástupcom spoločnosti Meander s.r.o. I. Zatloukalom napokon firma v rámci ukončovacích prác novú prístupovú cestu vybudovala, urobila úpravy na križovatke, osadila zrkadlo a zvýšila tak komfort bývania novým nájomníkom. Akonáhle to počasie dovolí, dôjde k sadovým úpravám a úpravám okolia bytových domov. Na úplny záver bude uzatvorená cesta pri športovej hale, čim budú dva samostatné vjazdy do bytového komplexu . Jeden od Billy a druhý pôvodný – okolo rodinných domov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články