Fenka Mia mala byť priviazaná o koľajnicu, prípad už rieši vyšetrovateľ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Môžeme potvrdiť, že trnavský vyšetrovateľ prijal postúpený prípad od kolegov z mestskej polície.

V danej veci prijímame trestné oznámenie pre podozrenie na trestný čin týrania zvierat a zároveň preverujeme osobu a všetky okolnosti, za ktorých došlo k tejto smutnej udalosti.

Fenu pitbulla mali nájsť v pondelok na Ul. Nobelovej v Trnave, priviazanú o koľaj. Vzhľadom na novelu zákona už zviera nie je vec, a preto môže hroziť osobe, v zmysle zákona, za verejné týranie, trest odňatia slobody až na 5 rokov.

Fenka sa nachádza v starostlivosti OZ zvernezver: https://www.facebook.com/110414247487478/posts/201428541719381/

Foto:oz zvernezver

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Ludom uz fakt prepína, ved to je zivý tvor, nerozhodol sa sám opustit tento svet, tak preco mu vziat zivot? Tomu špinavcovi želám nočné mory do konca života

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články