Takto vyzerá prekonávanie zlých duchov minulosti…

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prečo je dôležité/zaujímavé, že Kamala Harris sa stala viceprezidentkou USA?

Na obrázku vidíte každého viceprezidenta od vzniku USA.
Vidíte toho s červeným krúžkom (Andrew Johnson)? Až do jeho úradovania by bola Kamala Harris pravdepodobne otrokyňou.

Vidíte ďalšieho so žltým krúžkom? Dovtedy by nemala volebné právo.

Ďalší – v zelenom krúžku – je Richard Nixon. Dovtedy by musela chodiť do segregovanej školy.

Posledný, fialový krúžok (Spiro Agnew) – dovtedy by nemohla mať svoj vlastný bankový účet.

- Inzercia -

Preto je to veľká vec… podobne, ako keď sa Barack Obama ako prvý Afroameričan stal prezidentom. Takto vyzerá prekonávanie zlých duchov minulosti…

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Takto vyzerá prekonávanie zlých duchov minulosti… Len sa akosi pozabudlo na osud pôvodných obyvateľov Ameriky. Či o tom sa už nehovorí?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články