Policajti úspešní v boji s drogami. Z obehu stiahli pervitín aj heroín

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti v rámci Trnavského kraja vykonali viaceré protidrogové razie a zaistili takmer 1000 dávok pervitínu a viac ako 100 dávok heroínu. Z drogovej trestnej činnosti obvinili za týždeň 4 osoby.

Policajti z Jelky zastavili v stredu, v nočných hodinách auto, ktorého vodič práve prechádzal cez obec Veľké Úľany. Po policajnej výzve im 23 ročný muž dobrovoľne vydal viacero plastových vreciek s neznámou látkou. Policajti všetko zaistili a zaslali na expertízu do Bratislavy. Podľa predbežných výsledkov prechovával mladý muž pri sebe pervitín, v celkovom množstve viac ako 320 bežných dávok. Policajti ho obvinili z prechovávania a distribúcie drog. Na základe rozhodnutia súdu, je stíhaný väzobne. Za predaj drog už bol odsúdený, preto mu teraz hrozí trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

 

Akciu na drogy vykonali aj trnavskí policajti. S príkazom na domovú prehliadku prekvapili vo štvrtok domácich vo Voderadoch. V dome schovávali 300 dávok pervitínu a viac ako 100 dávok heroínu. Z drogovej trestnej činnosti obvinili dve osoby, 23 ročného muža a 48 ročnú ženu. Obaja skončili na základe rozhodnutia sudcu vo väzbe. Matke so synom hrozí za mrežami trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.

Policajti boli úspešní aj v piatok. 360 dávok pika našli u 35 ročného muža, a to pri prehliadke auta v Šoporni. Vodiča zadržali a na rozhodnutie súdu o väzbe čaká v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi, za ktorý mu hrozí trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov.

 

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -