ĎAKUJEME NAŠIM SUSEDOM – Na Slovensko prišli s testovaním pomôcť poľskí zdravotníci

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
ĎAKUJEME NAŠIM SUSEDOM 🇵🇱
 Do Bratislavy dnes prileteli poľskí zdravotníci, ktorí budú pomáhať pri celoplošnom skríningu. Privítali sme ich spolu s Igor Matovic a poľským veľvyslancom na Slovensku. Zdravotníci budú pôsobiť predovšetkým v mestskej časti Petržalka. Okrem nich prídu na Slovensko aj ďalšie tímy z Poľska, ktoré budú rozmiestené na severnom Slovensku – v Žilinskom a Prešovskom kraji. Spolu teda očakávame viac ako 200-člennú skupinu zdravotníkov. S odoberaním vzoriek nám pomôžu počas nadchádzajúceho víkendu, kedy sa očakáva najväčší nápor na odberné miesta. Týmto by som chcel poľskej strane poďakovať za poskytnutú pomocnú ruku. Vážime si tento krok a verím, že “spoločne to zvládneme” 🤝
Zdroj: FB
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Mali by sa starať o seba… kedy bude dostupný liek proti covid ktorý zaberá v krajinách ako egypt, bangladež atď stojí v prepočte 88centov… či biznis by sa zrazu zastavil?
  svine 🐷

 2. A kto to všetko zaplatí ? No predsa my občania. Šašo z TT to zo svojho nedá. Vládni darmožráči už presne “vedia” kedy príde tretia a štvrtá vlna koronavírusu a potom piata a ďalšia a peniažky za testy a vakcíny sa len tak sypú,že ?

 3. Prisli a pomozu.
  Raz oni nam a raz my im.
  Ved su to slovania!
  Kto iny by nam mal pomôct.

  Imperialisticki vykoristovatelia?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

- Inzercia -