Diaľniční policajti pomohli rodine. Reakcia policajtov ich milo zaskočila

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Prečítajte si príbeh mladej rodiny, ktorá policajtom takto poďakovala:

„Ráno sme cestovali autom z Galanty do Trnavy po diaľnici, nakoľko nás čakalo gastrologické vyšetrenie našej dcéry. Zastihla nás však nepríjemnosť v podobe defektu. Auto bolo nepojazdné, tak môj manžel zastal nie úplne najideálnejšie a snažil sa o výmenu kolesa, za rezervu. Bol to prvý defekt v mojom a aj v manželovom živote. Priznám sa, mala som aj strach, že pri výmene kolesa nejaké auto manžela zrazí, alebo že nejaké auto vpáli do nášho odstaveného, kde som sedela so štvormesačnou dcérou.
K tomuto všetkému sa ešte pri nás zastavili policajti, a žiaľ v dnešnej negatívne naladenej dobe, som naozaj nečakala nič príjemné. O to viac ma prekvapila ich ústretovosť a ochota. Manželovi ukázali kam má presunúť vozidlo, aby sme sa vyhli nebezpečnej situácii a nielen to, ešte k tomu nám ochotne pomohli s výmenou kolesa. Celý čas boli veľmi milí a ústretoví. Naozaj sme im za pomoc veľmi vďační.“

Slová poďakovania patria našim policajtom, npor. Martinovi Kuchtovi a jeho kolegovi, npor. Marekovi Čičmanovi.

- Inzercia -
 1. Vyborny priklad policajtov presne podla hesla Pomahat a chranit…

  Policia je vnimana ako represivna zlozka a vdaka niektorym veducim funkcionarom a ich zneuzivaniu postavenia a moci ma velmi zlu povest u obcanov.

  No prave takito policajti dokazu urobit hodne pre pozitivne vnimanie policajnej prace a postupne prinavratit aj doveru ludi v PZ ako instituciu.

  Potom je uz len na policajtoch samotnych, ci sa im podari krysy odhalit a zpomedzi seba ich dostat mimo – najlepsie uplne von z PZ SR. A zaketo krysy by nasledne nemali najst miesta ani na MP a vobec v statnej sprave ci dokonca vo funkciach samospravy.

  Vdaka slusnym a poctivym policajtom za ich pracu.

 2. Keď už ste to ponal trochu negatívne, hoci článok samotný zahreje na duši, tak prihodím do ohňa aj ja čosi. Je takmer 11 mesiacov po voľbách a PZ stále nemá svojho prezidenta (dočasného nerátam), stále má viceprezidentov, krajských riaditeľov a drvivú väčšinu okresných riaditeľov z predchádzajúcej garnitúry. Toto ani nepotrebuje komentár.

  Osobne mňa teší, keď dobré meno PZ robia práve radoví policajti, človek nepotrebuje byť funkcionár, aby ukázal, že sa to dá.

 3. Klobúk dole takýchto policajtov treba odmeniť ďakujem im aj ja za vás pani čo to píšete .

 4. Ale ved tato vlada ma snahu policiu odpolitizovat preto si ju volil a zaroven hlasala ze schopny ludi ponecha tak asi na tom nieco bude

 5. Toto vystihuje ten ich slogan pomáhať a chrániť, len kde sa najde viac takýchto policajtov alebo lepšie povedané ludí

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články