Ďalšie dve odberné miesta v SEREDI na testovanie s možnosťou registrácie

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ako sme Vás už v predchádzajúcom článku informovali, na víkendový skríning pripravilo mesto Sereď sedem odberných. miest. Z toho na päť z nich sa mohli občania mesta pomocou online formulára registrovať na testovanie na presne stanovený čas.

Za 20 hodín boli všetky termíny zarezervované. Z tohto dôvodu mesto spúšťa ďalšie dve odberné miesta s možnosťou rezervácie.

Je ním Denné centrum pre seniorov na Jesenského ulici. Zarezervovať termín si môžete na tomto odkaze https://services.bookio.com/denne-centrum-pre-seniorov/widget?lang=sk

Ďalšie miesto je Mestský úrad a určená na rezerváciu je iba na nedeľa. Zarezervovať termín si môžete na tomto odkaze https://services.bookio.com/mestsky-urad-sered-ii/widget?lang=sk

Na odberných miestach s rezerváciou (okrem štadióna) budú obyvatelia volaní podľa zoznamov rezervácie a nie podľa toho ako budú stáť v rade. Kto sa počas víkendu nestihne otestovať, stále bude mať možnosť ísť na testy na Kasárenskú ulicu.
.
Mesto Sereď už zabezpečilo antigénové testy a je pripravené po všetkých stránkach na víkendový skríning obyvateľov.  Na jednom odbernom mieste budú traja zdravotníci a traja administratívni pracovníci. Všetci budú v predstihu pretestovaní. Zároveň testami prejdú aj napríklad príslušníci mestskej polície či opatrovateľky. Administrátorom, s ktorými  uzatvorí zmluvy mesto, budú odmeny pripísané na účet hneď v pondelok. Všetkým, ktorí budú pri testovaní pomáhať bude počas dňa zabezpečená strava.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Vie niekto, ci ma neotocia, ak mam trvaly pobyt v Nitre, ale zijem a chcem sa zaregistrovat na test v Seredi ?

  2. Nové kmene koronavírusu boli v Spojenom kráľovstve a Juhoafrickej republike objavené v decembri 2020.

    Britská mutácia koronavírusu bola na Slovensku už v novembri.

    Nemala by to byť slovenska mutácia a nie britská? 😂😂

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články