Seredčanka si zahrala v televíznom spote

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Televízny diváci majú už niekoľko týždňov možnosť vidieť na svojich obrazovkách spot, ktorý má pripomínať základné opatrenia RÚŠKO-ODSTUP-RUKY.

Cieľom tohto spotu na známu pieseň Tri slová v podaní Kristin Lash & Jacob Grey od Deža Ursínyho a Jána Štrassera je zvýšiť disciplínu v dodržiavaní opatrení.

Spot režíroval Juraj Janiš v produkcii Playground 13 v spolupráci s kameramanom Martinom Chlpíkom. V spote sa na úvode objavuje aj Seredčanka Petra Dubayová, ktorú mnohí poznajú ako herečku z televíznych obrazoviek alebo z dosiek Slovenského národného divadla.

“Kreatíva Mannschaft a stratégia Michaely Benedigovej prináša pozitívnu emóciu spolupatričnosti a zodpovednosti, ukazuje empatiu k blízkym a zraniteľným, ale aj k zdravotníkom, zároveň posilňuje motiváciu dodržiavať protiepidemické opatrenia. Spolupatričnosť sa prejavila už pri produkcii tohto spotu: ďakujeme všetkým, ktorí sa bez nároku na odmenu, alebo len s minimálnym honorárom podieľali na návrhu, produkcii a výrobe,” uviedlo Ministerstva zdravotníctva SR.

Všetci sa zapojili a spojili v úmysle prispieť k tomu, aby spomalili šírenie koronavírusu na Slovensku.

“Ďakujeme nielen za stratégiu, produkciu, kameru a réžiu, ale aj všetkým hercom a tiež tým, ktorí bezplatne poskytli pre nahrávanie svoj osobný, či podnikateľský priestor, tiež Železničnej spoločnosti Slovensko, Železniciam Slovenskej republiky a Ministerstvu dopravy a výstavby SR,” doplnilo na záver Ministerstva zdravotníctva SR.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články