Rekonštrukcia verejného osvetlenia v Hornom Čepeni

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Samospráva mesta Sereď pristúpila v mesiaci január k rekonštrukcii verejného osvetlenia v Hornom Čepeni. Realizátorom prác bola firma Robert Vincze – ROBI ELEKTRO z Kráľovej nad Váhom. Cena rekonštrukcie činila 9 800,- eur. Firma sa špecializuje v oblasti elektrotechniky na opravu, údržbu a montáž verejného osvetlenia a ozvučenia.

Na 36 kusoch stĺpoch verejného osvetlenia boli v rámci rekonštrukcie vymenené výložníky a redukcie k výložníkom, káble k svietidlám, svorky a samotné svietidlá za LED osvetlenie. Rekonštrukciou samospráva nielen zmodernizovala osvetlenie verejného priestranstva ale zvýšila aj bezpečnosť a tým pádom aj životnú úroveň obyvateľov v tejto časti mesta.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Zaujímavé že táto zákazka je podobne drahá ako tie blikačky na prechode pri kauflande… samozrejme ak to porovnáme tu ide o kus práce a tie blikačky sú hodné asi tak 1/3 zákazky

  2. No, majú sa na čo tešiť. Nech si dopredu zabezpečia baterky alebo lampáše, pretože budú chodiť po tme, ako je to v Seredi. Ale zase bude sa môcť vykazovať, že sa niečo urobilo.

  3. Čo tak zrekonštruovať mestský rozhlas na ulici Vonkajší rad káble sú povešane po stromoch od jeho zhotovenia. Rekonštrukciu nech zaplatí ten kto takú robotu prebral.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články