Rekonštrukcia verejného osvetlenia v Hornom Čepeni

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Samospráva mesta Sereď pristúpila v mesiaci január k rekonštrukcii verejného osvetlenia v Hornom Čepeni. Realizátorom prác bola firma Robert Vincze – ROBI ELEKTRO z Kráľovej nad Váhom. Cena rekonštrukcie činila 9 800,- eur. Firma sa špecializuje v oblasti elektrotechniky na opravu, údržbu a montáž verejného osvetlenia a ozvučenia.

Na 36 kusoch stĺpoch verejného osvetlenia boli v rámci rekonštrukcie vymenené výložníky a redukcie k výložníkom, káble k svietidlám, svorky a samotné svietidlá za LED osvetlenie. Rekonštrukciou samospráva nielen zmodernizovala osvetlenie verejného priestranstva ale zvýšila aj bezpečnosť a tým pádom aj životnú úroveň obyvateľov v tejto časti mesta.

 

- Inzercia -
  1. Zaujímavé že táto zákazka je podobne drahá ako tie blikačky na prechode pri kauflande… samozrejme ak to porovnáme tu ide o kus práce a tie blikačky sú hodné asi tak 1/3 zákazky

  2. No, majú sa na čo tešiť. Nech si dopredu zabezpečia baterky alebo lampáše, pretože budú chodiť po tme, ako je to v Seredi. Ale zase bude sa môcť vykazovať, že sa niečo urobilo.

  3. Čo tak zrekonštruovať mestský rozhlas na ulici Vonkajší rad káble sú povešane po stromoch od jeho zhotovenia. Rekonštrukciu nech zaplatí ten kto takú robotu prebral.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články