AKTUÁLNE: Pozor, na Cukrovarskej ulici vyteká na cestu voda

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Na základe oznamu obyvateľky Cukrovarskej ulice Michaely prinášame aktuálnu informáciu o poruche vodovodného potrubia, ku ktorej malo prísť v čase od 18,30 hod. medzi autobusovou zastávkou Cukrovarská a odbočkou na Kaufland.

Z poškodeného vodovodného potrubia má unikať voda, ktorá po chodníku končí na vozovke, teda na mimoriadne frekventovanej ulici Cukrovarská.

Vzhľadom na to, že momentálne je teplota -5 C a v nočných hodinách má klesať, sa dá predpokladať, že voda vytvorí súvislú ľadovú pokrývku a to nielen na chodníku, ale aj na ceste.

Pozor !! Jazdite opatrne, nakoľko hrozí nebezpečenstvo úrazu a v prípade vodičov havárie.

 

- Inzercia -

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Tu musí furt niekto rýpať aj keby ma byt 20 stupňov vonku ,je pekné že informovali. A po ďalšie neviem kde bývate ale pokiaľ si pozriete predpoveď má byť do -6 v noci

  2. Ked uz je tato pohroma aspon mohla byt uzitocna aby osadu ta voda podmyla a prepadla sa cela aspon 2 metre pod zem aj s tou skodnou prasivou zverou co tam byva bez povolenia.

  3. Sered ty musíš byť extrémista ako šľak ! Aj ja tamtých nemám rád ale toto by som si nedovolil napísať. Ja som Kotlebovec a my sme mierumilovní nie ako liberálne slniečka !

  4. Daniel, ty si kotlebovec, uhrikovec alebo mazurekovec, co si vlastne. Lebo sa vam to tam nejako rozpada. Podpredsedovia sa vzburili diktatorovi?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články