AKTUÁLNE: Pozor, na Cukrovarskej ulici vyteká na cestu voda

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / Na základe oznamu obyvateľky Cukrovarskej ulice Michaely prinášame aktuálnu informáciu o poruche vodovodného potrubia, ku ktorej malo prísť v čase od 18,30 hod. medzi autobusovou zastávkou Cukrovarská a odbočkou na Kaufland.

Z poškodeného vodovodného potrubia má unikať voda, ktorá po chodníku končí na vozovke, teda na mimoriadne frekventovanej ulici Cukrovarská.

Vzhľadom na to, že momentálne je teplota -5 C a v nočných hodinách má klesať, sa dá predpokladať, že voda vytvorí súvislú ľadovú pokrývku a to nielen na chodníku, ale aj na ceste.

Pozor !! Jazdite opatrne, nakoľko hrozí nebezpečenstvo úrazu a v prípade vodičov havárie.

 

 

 

- Inzercia -
  1. Tu musí furt niekto rýpať aj keby ma byt 20 stupňov vonku ,je pekné že informovali. A po ďalšie neviem kde bývate ale pokiaľ si pozriete predpoveď má byť do -6 v noci

  2. Ked uz je tato pohroma aspon mohla byt uzitocna aby osadu ta voda podmyla a prepadla sa cela aspon 2 metre pod zem aj s tou skodnou prasivou zverou co tam byva bez povolenia.

  3. Sered ty musíš byť extrémista ako šľak ! Aj ja tamtých nemám rád ale toto by som si nedovolil napísať. Ja som Kotlebovec a my sme mierumilovní nie ako liberálne slniečka !

  4. Daniel, ty si kotlebovec, uhrikovec alebo mazurekovec, co si vlastne. Lebo sa vam to tam nejako rozpada. Podpredsedovia sa vzburili diktatorovi?

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články