Trnava: PRVÝ ZBER BIOODPADU

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

PRVÝ ZBER BIOODPADU

prebehol bez komplikácií. VŽPéčko (vedľajšie živočíšne produkty) bolo celkom čisté. Cca 80% tvoril zelený odpad, zvyšok kuchynský odpad (rožky a chlieb atď). Vo vreckách nebolo skoro nič, čo je výborná a najčistejšia forma zberu, vďaka. 🙏Ak aj sáčky boli, boli to klasické mikroténové plastové vrecká z marketov, čo určite nie je vhodné. Rozložiteľné vrecká boli možno dve, takže zatiaľ tiež máličko, ale to je v poriadku, ak môžete určite uprednostnite „bezsáčkové“ vysýpanie. 🙏Naplnenosť nádob bola v priemere na cca polovicu kontajnera, čo je ako štart v poriadku. Odovzdanie v bioplynovej stanici prebehlo bez problému. Celková váha prvého zberu bola 0,6 tony.
Vďaka každému, kto doma separuje bio😉

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Totálna blbosť je to, že za normálnych okolností by sa 600 kilo odpadu odviezlo na skládku, zaviedlo tonami ďalšieho odpadu a nikdy by sa nerozlozil aj keď je to odpad prírodný.
    Takto z toho vznikne niečo čo sa dá ešte znovu využiť.
    Mimochodom ako to že v TT sa to dá a V Seredi počúvame od Tibirka len lamentacie ako to nepôjde, bude to drahé a aj tak to ľudia robiť nebudú?

  2. O čom tu motáš? Čo sa na skládke nerozloží? Bol si ty niekedy na skládke ? Skús doma zakopať do zeme zvyšky jedla a vykop to o mesiac – hádam si nemyslíš že to bude v pôvodnom stave… načo by nám potom boli mrazáky

  3. stryko BUM , ty si ale fetka. A za dalsie teraz je zima v tom smetiaku to akurat zmrzne ok, pockaj v lete co to bude , ked na ten smetiak bude prazit 30 stupnov. To bude aroma ulicami

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články